[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Peugeot 508 SW - najładniejsze kombi na rynku

Pojawienie się nowej generacji Peugeota 508 wzbudziło falę entuzjazmu, bo auto rzeczywiście wygląda imponująco. Tymczasem zobaczcie, jak wyglądać może wersja kombi.

Peugeot 508 SW Peugeot 508 SW, fot. Schulte Design/Auto Motor i Sport

Na salonie samochodowym w Genewie pojawi się nowy gracz w segmencie D. Chodzi o kolejną generację Peugeota 508, który na pierwszych grafikach, opublikowanych przez producenta, wygląda przepięknie.

Samochód jest prawdziwym zaskoczeniem, ze względu na niezwykle rasową, a przy tym elegancką stylistykę. Uwagę zwracają liczne stylistyczne akcenty, jak zachodzące nisko "szable" świateł do jazdy dziennej czy trzyczęściowe światła diodowe z tyłu. Wisienką na torcie są rasowe, bezramkowe drzwi.

REKLAMA

REKLAMA

Peugeot 508 2018 Peugeot 508 2018

Sedan wygląda bardzo elegancko i dynamicznie. A jak będzie prezentować się wersja rodzinna? Peugeot 508 SW pojawił się na razie jako komputerowa grafika, ale jeśli styliści nie wyczerpali całych swoich możliwości przy projektowaniu sedana, to 508 SW może być najładniejszym kombi w segmencie, albo i na rynku.

Wersja rodzinna ma idealne proporcje, a z tyłu zachowany jest wygląd lamp z odmiany trójbryłowej. Uwagę zwraca stosunkowo krótki zwis tylny i dynamicznie poprowadzona, mocno opadająca linia dachu.

Jeśli chodzi o wnętrze nowego 508, jest ono spójne z tym, co na zewnątrz i robi bardzo dobre wrażenie. Tradycyjnie użyto tutaj kierownicy o zmniejszonej średnicy wieńca, a cyfrowe, wyświetlane na ekranie zegary, umieszczono powyżej. Tapicerka wykończona została eleganckim połączeniem skóry i drewna.

REKLAMA

Peugeot 508 2018 Peugeot 508 2018

Co do napędu nowego Peugeota 508, prawdopodobnie pod maskę trafią diesle BlueHDi o pojemności 1,5 oraz 2 litrów, benzynowe 1,6 THP o mocy 165 KM, a także hybrydowy napęd o mocy 300 KM.

Więcej szczegółów oraz potwierdzenie powyższych informacji uzyskamy w czasie dni prasowych salonu samochodowego w Genewie, które już za dwa tygodnie. Na salonie samochodowym w Genewie pojawi się na pewno Peugeot 508 sedan. Co do kombi, nie ma żadnego potwierdzenia.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 199 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij