Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Peugeot HR1 – SUV, coupe czy miejski maluch?

HR1 to mieszanka wszystkiego - jest mały jak miejskie auta segmentu A, podniesiono go do góry jak każdego SUVa i zaprojektowano nadwozie tak, by można było nazwać je coupe. Taki moto-miszmasz. Dodatno do tego elektrycznie otwierane drzwi, które otwierają się "do góry i do przodu", dach wyoblony jak w RCZ i oświetlenie LED.

W kabinie znajdziemy wyświetlacz z zakręconymi wskaźnikami, cztery fotele I system rozpoznawania ruchi, pozwalający kierowcy na zmianę ustawień audio, nawigacji czy klimatyzacji przy pomocy gestów.

Do napędu tego dziwnego pojazdu służyć ma silnik benzynowy o pojemności 1,2-litra i mocy 110 KM połączony z jednostką elektryczną, produkującą 37 KM. W sumie ten hybrydowy zespół dysponuje mocą 147 KM, spala średnio 3,5 litra benzyny na 100 km i emituje przy tym 80 g CO2 na kilometr.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 41 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  No to oceńmy jeszcze stylistykę, która zapowiada w dużym stopniu nową generację - model 208. Na pierwszy rzut oka widać nowy język designu (charakterystyczny przód), ale - niestety - w słupku C są jeszcze ogromne zapożyczenia z... 206. Wiem, że ostatni z wymienionych był lokomotywą sprzedaży tej marki przez niemal dekadę, ale marka i design MUSZĄ się zmieniać. Zobaczcie, jak to zrobiło Renault z DeZirem i nowym wtyczkowozem. ZERO barokowych rysunków Patricka Le Quementa, a w 100% coś nowego i ciekawego.Panowie z Renault już wiedzą, że nie da się w nieskończoność upodabniać Twingo, Clio III i Laguny do nieudanego Avantime (Twingo było wg mnie krzyżówką starego Twingo z Vel Satisem )Oby 208 był ciekawszy dla oka, a nie do bólu pancerny jak Polo. Sukcesem Peugeota 206 była przecież jego lekka, piękna linia. A i dziś chętniej obejrzysz się za starą 206 niż za Fabią czy Punto II
  ~airmatic, 2010-10-01 13:31:51
 • avatar
  zgłoś
  Z zewnątrz nie wygląda do końca jak concept, ale te drzwi ..., kosmos!
  ~Samuraj002, 2010-09-30 11:31:46
 • avatar
  zgłoś
  Francuski producent zaprezentował w Paryżu koncepcyje auto, które ciężko sklasyfikować.
  auto motor i sport, 2010-09-30 11:27:51
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij