[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Peugeot i jego SUV-y na Motor Show 2017

Bohater okładki aktualnego wydania AMiS – 5008 to główna premiera na francuskim stoisku. Oprócz niego pojawią się dwa inne modne modele:  3008 i 2008.

Peugeot 5008

W poprzednim wcieleniu 5008 było zwykłym rodzinnym vanem. W nowym zmieniło się nie do poznania – jest pełnowartościowym SUV-em. Na targach trzeba koniecznie przyjrzeć się jego wnętrzu -  i-Cockpit® najnowszej generacji to wdrożony do produkcji koncept futurystycznego kokpitu kierowcy, który ma stać znakiem rozpoznawczym francuskiej marki. Składają się na niego: niewielka kierownica, zegary w polu widzenia kierowcy powyżej kierownicy i wielofunkcyjny ekran dotykowy. Wszystko podano w futurystycznej stylizacji. Więcej o tym pojeździe pisaliśmy przy okazji pierwszego spotkania na prezentacji.

Oczywiście 5008 to nie wszystko, co Peugeot przygotował na Poznań Motor Show 2017. Na targach nie może zabraknąć najnowszej generacji 3008, która w zeszłym miesiącu otrzymała tytuł Car of the Year 2017. Do tego grono dołączy jeszcze nieco mniejszy crossover Peugeota - model 2008, który jakiś czas temu przeszedł delikatny lifting.

Dodatkową atrakcją stoiska francuskiego koncernu będzie strefa VR, gdzie goście będą mogli odczuć zalety nowych technologii zastosowanych w nowych modelach. Spróbują ich dzięki goglom rzeczywistości wirtualnej - Samsung Gear VR. Przyjemność powinna dać tez wspólna wirtualna przejażdżka z Sebastianem Loebem, 9-ktrotnym rajdowym mistrzem świata.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 150 000 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij