[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.0

Pięć specjalnych egzemplarzy Forda Focusa RS

Ford, Focus, RS, Le Mans Ford Focus RS Le Mans Classic
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 87 600 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Auta zostaną przygotowane na startujący 9 lipca wyścig Le Mans Classic. Czarny RS nawiązuje do Forda Mk II, który zwyciężył w Le Mans w 1966 roku. Czerwony przypomina o sukcesie Forda Mk IV z 1967 roku. Niebiesko-pomarańczowy przypomina o modelach GT40, które wygrywały w latach 1968 i 1969. Biało-niebieski ma przywodzić na myśl Forda Capri RS 2600, który zwyciężył w kategorii Touring w roku 1972. Ostatni - piąty egzemplarz polakierowano na biało i poprowadzono przez środek nadwozia niebieski pas z czerwoną obwódką. Podobnie prezentował się Ford Mk IIB, którym francuski oddział Forda startował w Le Mans w 1967 roku.

Każdy z nich wyposażony będzie w fotele Recaro obszyte skórą i alcantarą w kolorach nawiązujących do barw nadwozia. Podobnie wykończone będą mieszki dźwigni zmiany biegów i hamulca ręcznego i podłokietniki.

Auta zostaną sprzedane po 11 lipca, kiedy to kończy się Le Mans Classic.

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij