[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Pierwsza seria Hyundaia i30 N wyprzedana

Zaledwie dwa dni wystarczyły do tego, by seria 100 egzemplarzy Hyundaia i30 N First Edition została wyprzedana.

Hyundai i30 N Hyundai i30 N

Niemiecki oddział Hyundaia rozpoczął przyjmowanie zamówień w poniedziałek 31 lipca. Stawką był zakup jednego z zaledwie 100 egzemplarzy serii First Edition pierwszego w historii marki hot-hatcha, Hyundaia i30 N. Chętni wpłacili 1000 euro zaliczki.

- Ogromne zainteresowanie serią First Edition cieszy nas i utwierdza w tym, że stworzenie wersji N było dobrą decyzją - przyznał wysoki przedstawiciel marki. - Nasz pierwszy sportowy model spod znaku N został zaprojektowany od podstaw, żeby dostarczyć czystej przyjemności z jazdy na drodze i na torze, dostępnej dla szerokiej rzeszy klientów - dodał.

Hyundaie i30 N First Edition są wyposażone w "Performance Package", co oznacza moc 275 KM, pochodzącą z 2-litrowego silnika. Mają ponadto 19-calowe koła z wyczynowymi oponami Pirelli P Zero, wydajniejsze hamulce, aktywny wydech czy elektronicznie sterowany mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu.

Co ciekawe, każdy ze 100 nabywców pierwszych egzemplarzy First Edition zostanie zaproszony na tor Nurburgring, gdzie będzie uczestniczyć w warsztatach i przejdzie szkolenie sportowej jazdy.

Hyundai i30 N Hyundai i30 N

Przypomnijmy jeszcze na koniec kilka podstawowych danych. Kupując i30 N, można wybrać jedną z dwóch wersji, różniących się mocą. Pochodzi ona z 2-litrowego, turbodoładowanego silnika, który generuje standardowo 250 KM mocy. W wersji Performance Package natomiast będzie to 275 KM.

Jednostka napędowa współpracuje z sześciostopniową manualną skrzynią biegów, podczas gdy dwusprzęgłowy automat dołączy do oferty w późniejszym czasie.

Hyundai i30 N Hyundai i30 N

W warunkach idealnej przyczepności napędzany na przednią oś Hyundai i30 N przyspieszy od 0 do 100 km/h w 6,4 sekundy w przypadku wersji 250-konnej lub 6,1 sekundy w mocniejszej odmianie.

Ceny w Niemczech zaczynają się od 30,9 tys. euro.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 39 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij