Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Pierwsza zarejestrowana Mazda MX-5 już rozbita

Takie przypadki nie zdarzają się często, ale jednak. Koszmarem chyba wszystkich kierowców jest rozbicie swojego nowiuśkiego auta z salonu, zaraz po odbiorze. A właśnie taka sytuacja spotkała klienta z Florydy, po odbiorze nowej Mazdy MX-5.

Rozbita Mazda MX-5 fot. carscoop.com

Do zderzenia doszło zaraz po wyjeździe z salony Mazdy. Kierowca Forda F-150 wjechał w tył MX-piątki, a ta, pchnięta z dużą siłą uderzyła w poprzedzający pojazd. Efektem zderzenia jest uszkodzona przednia i tylna część japońskiego roadstera.

Warto zaznaczyć, że poszkodowana Mazda pochodziła z limitowanej edycji Launch Edition, której do USA trafiło tylko 1000 sztuk. Kierowcy i jego żonie nic się nie stało.

Szczęśliwie auto było ubezpieczone i już kilka dni po zdarzeniu ubezpieczyciel poinformował go, że dostanie nowy samochód. Nie wiadomo jednak, czy auto będzie też z limitowanej edycji. Wątpliwa sprawa, bowiem wspomniane 1000 sztuk rozeszło się w 10 minut.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 89 900 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Pechowa sytuacja spotkała amerykańskiego klienta, który kupił nowiutką, lśniąco-czerwoną Mazdę MX-5. Chwilę po wyjeździe z salonu roadster został rozbity.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Pierwsza-zarejestrowana-Mazda-MX-5-juz-rozbita,20255,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-07-24 10:03:56
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij