Pierwsze spojrzenie na produkcyjną wersję BMW i8 (wideo)

BMW stopniuje napięcie przed nadchodzącym salonem motoryzacyjnym we Frankfurcie. Tym razem prezentuje wideo zapowiadające superhybrydę i8.

BMW i8
Przeszklone drzwi umożliwiają zajęcie miejsca i z przodu, i na tylnych fotelach. Ciekawe jak sprawdzą się w czasie deszczu...
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 99 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Bawarczycy już od pewnego czasu starają się jak mogą aby oczy całego świata były wpatrzone w ich elektryczny supersamochód, który premierę będzie miał 10 Września - tym razem w sieci zamieszczono wideo pokazujące detale nowego auta.

 

BMW i8 będzie napędzany przez dwa silniki: 1.5 benzynowy, trzycylindrowy z turbo, generujący moc 231 KM i 320 Nm momentu obrotowego, napędza koła tylne; motor elektryczny o mocy 131 KM i 150 Nm przekazuje moc na koła przednie.

Osiągi elektrycznego auta robią wrażenie. Sprint do "setki" zajmie mniej niż 4,5 sekundy, a prędkość maksymalną ograniczono do 250 km/h.

Superauto BMW będzie spalać jedynie 2.5 litra benzyny na 100 km i emitować 59 g CO2/km. Auto może być napędzane jedynie przez motor elektryczny do 35 km z maksymalna prędkością 120 km/h.

amis

Zobacz także:
REKLAMA