[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Pierwsze zdjęcia nowego Suzuki Swift Sport

W sieci pojawiły się oficjalne zdjęcia nowego Suzuki Swifta Sport, który pojawi się na wrześniowym salonie we Frankfurcie.

Suzuki Swift Sport Suzuki Swift Sport

Niedawno pisaliśmy o przecieku zdjęć japońskiej broszury, dotyczącej nowego Suzuki Swifta Sport. Teraz te zdjęcia pojawiły się w rozmiarze pozwalającym na ich wnikliwą analizę. Tajemnic związanych z wyglądem auta jest już niewiele. Wciąż nie wiadomo jednak, jaki silnik trafi pod maskę.

Nowy Swift ma swoich fanów, ale i swoich przeciwników. Nie można mu jednak odmówić wdzięku. Wersja Sport dostała dodatkowo "pazur" w postaci sportowego zderzaka przedniego.

Z tyłu również mamy sportowo stylizowany zderzak z wkomponowanym w niego dyfuzorem. Widać też dwie pojedyncze końcówki wydechu oraz trapezoidalne światło przeciwmgielne po środku.

Suzuki Swift Sport ma być dostępny z sześcioma kolorami do wyboru, wśród nich żółty, czerwony, niebieski, biały, grafitowy i czarny. W kabinie znajdą się czerwone akcenty stylistyczne, włącznie z efektownym czerwonym przeszyciem na kierownicy oraz  kubełkowe, sportowe fotele.

Rasowa odmiana Swifta wyróżniać się będzie ponadto czerwonym tłem obrotomierza, wyskalowanego do 8 tys. obr./min, podczas gdy prędkościomierz ma tło grafitowe i jego wskazania kończą się dopiero na 260 km/h. Dźwignia manualnej skrzyni biegów o sześciu przełożeniach ma z kolei krótszy niż w seryjnym modelu drążek.

REKLAMA

REKLAMA

Suzuki Swift Sport Suzuki Swift Sport

Niestety, wciąż nie wiemy jaki napęd trafi do Suzuki Swifta Sport. O ile w poprzedniej generacji dzielił i rządził wolnossący motor 1.6 o mocy 136 KM, tak tutaj spodziewamy się turbodoładowanego silnika 1.4, znanego choćby z Vitary S.

REKLAMA

Suzuki Swift Sport Suzuki Swift Sport

W crossoverze ma on 140 KM mocy i 220 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Ile będzie miał w Swifcie Sport, trudno powiedzieć. Fani oczekują większej mocy i możliwe jest, że stado koni mechanicznych będzie większe. Poczekamy, zobaczymy.

REKLAMA

REKLAMA

Suzuki Swift Sport Suzuki Swift Sport

Ale, nawet pozostawiając 140 KM mocy, Swift Sport będzie oferować sportowe doznania i osiągi. Vitarze S na rozpędzenie się do "setki" potrzeba niewiele ponad 10 sekund.

REKLAMA

Suzuki Swift Sport Suzuki Swift Sport

Z nieoficjalnych informacji wynika, że nowy Swift Sport ma być mocno odchudzony i ważyć zaledwie 870 kg, a to oznaczać będzie dużą przyjemność z jazdy, przy stosunku ponad 160 KM na tonę.

REKLAMA

REKLAMA

Suzuki Swift Sport Suzuki Swift Sport

Więcej szczegółów poznamy bliżej premiery, która zaplanowana jest na 12 września, podczas salonu samochodowego we Frankfurcie.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 74 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij