Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Pierwsze zdjęcia nowej Astry Sports Tourer - Targi Frankfurt 2015

W maksymalnym wariancie, czyli przy rozłożonych oparciach tylnych foteli Astra zapewnia 1 630 litrów maksymalnej pojemności bagażnika.

Opel Astra Sports Tourer

W porównaniu do poprzednika przestrzeń bagażowa urosła o dodatkowe 80 litrów. Co ciekawe wymiary auta nie zmieniły się. Do tego Astra Sports Tourer oferuje dodatkowe 26 mm miejsca nad głową z przodu i 28 mm z tyłu. W ramach łatwego zagospodarowania bagażnika Opel oferuje FlexOrganizer z linkami, przesuwnymi belkami oraz specjalnymi mocowaniami. Do tego nowość w postaci bez dotykowego otwierania bagażnika, przez przesunięcie stopą pod zderzakiem.

Nowa Astra Sports Tourer jest lżejsza od poprzedniczki o prawie 200 kg. Samochód podzieli jednostki napędowe z Astrą w nadwoziu hatchback. Tym samy gama silników to trzycylindrowy motor turbo 1,0 l o mocy 105 KM, jednostka 1,4 l turbo (125 KM i 150 KM) oraz wysokoprężny silnik 1,6 l CDTI w dwóch wersja - 95 KM oraz 136 KM.

Opla Astrę Sports Tourer zobaczymy na targach Frankfurt 2015 razem z wersją hatchback. Oba modele trafią do sprzedaży już tej jesieni.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 69 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij