Pierwsze zdjęcia wnętrza Bentleya Bentayga

Wyczekiwany od dawna SUV powoli odkrywa swoje karty. Choć Bentley Bentayga nadal jeździ w kamuflażu, to na krótkim filmiku pokazuje swoje wnętrze.

fot. autocar.co.uk

W internecie co chwila pojawiają się nowe zdjęcia pokazujące wciąż zamaskowanego SUV-a przechodzącego testy przedprodukcyjne w zimowej scenerii. Teraz jednak Bentely opublikował filmik, dzięki czemu możemy uzmysłowić sobie w jakim klimacie będzie utrzymana cała kabina luksusowego modelu. Niestety, na dość krótkim i tajemniczym filmie nie zobaczymy wnętrza w pełnej krasie, ale przyglądając się poszczególnym elementom kokpitu wiemy już, że nadwozie Bentayga będzie skrywać fantastyczną mieszankę najnowszej technologii z klasycznym stylem w najlepszym wydaniu.

REKLAMA

 

 

Podczas oglądania zrealizowanego przez Bentleya filmu naszym oczom ukazują się głównie dwa elementy wnętrza: deska rozdzielcza oraz tunel środkowy pomiędzy przednimi fotelami. Oba wykonane z ogromną dbałością o detale cieszą oko, jednocześnie skrywając najnowsze technologiczne gadżety.  I tak, pomiędzy wskaźnikami (wyskalowanymi do 300 km/h) mieści się wyświetlacz, na który przekazywany jest obraz z zamontowanego noktowizora, na szybie natomiast wyświetlane są najważniejsze informacje dzięki systemowi head-up display. Jeśli jesteście zwolennikami technologii dotykowej, znajdziecie ją na tunelu środkowym. Zarówno centralnie umieszczony przycisk Start/Stop, jak i selektor trybu jazdy obsługiwane są dotykowo. 

Będący w finalnej fazie testów Bentley prawdopodobnie odbędzie swoją premierę na Salonie Samochodowym we Frankfurcie. Choć nie są to jeszcze dane potwierdzone przez szefostwo marki, to wydaje się, że to właśnie byłby najlepszy moment na debiut arcyluksusowego SUV-a. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA