Pierwsze zdjęcie Mercedesa klasy S Cabrio

Mercedes opublikował pierwsze zdjęcie swojego flagowego kabrioletu, który swoją premierę odbędzie niebawem na salonie samochodowym we Frankfurcie. Zobaczcie zapowiedź Mercedesa klasy S Cabrio. 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 445 000 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

W momencie oficjalnego odsłonięcia Mercedesa klasy S Cabrio miną 44 lata od kiedy niemiecki producent ostatnio oferował swoim klientom S-klasę właśnie w takim nadwoziu. W Stuttgarcie nie kryją zadowolenia i dumy, że po takim czasie znów mogą swoim odbiorcom zaoferować auto powstałe z pasji i zamiłowania do budowania ponadczasowych i ekskluzywnych maszyn.

REKLAMA

Po oficjalnym szkicu, jaki w ubiegłym tygodniu opublikował Mercedes, wiedzieliśmy już czego się spodziewać – najwygodniejszego kabrioletu świata. Sam Mercedes nie kryje, że właśnie taki będzie nowy wariant nadwoziowy S-klasy. Co takiego przygotował dla swoich najzamożniejszych klientów Mercedes?

Zbudowany na bazie S Coupe kabriolet, poza wszystkimi udogodnieniami oferowanymi w dostępnych już wersjach, będzie wyposażony w szereg „bajerów” mających za zadanie uprzyjemnić korzystanie z auta z otwartą karoserią. I tak ogrzewane będą nie tylko fotele, ale również podłokietniki, a „inteligentna” klimatyzacja dbać ma o temperaturę narażonych na działanie aury pasażerów. Co więcej, S Cabrio ma mieć na swoim wyposażeniu Airscarf, czyli zamontowane w fotelach nawiewy dmuchające ciepłym powietrzem na szyję podróżujących, a także ulepszony system Aircap odpowiedzialny za ochronę przed wiatrem.

Być może nie stanie się to już na salonie samochodowym we Frankfurcie, ale premiera mocarnej wersji kabrioletu oznaczonej „AMG” jest więcej niż pewna. Inżynierowie już testują ją na publicznych drogach. 

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA