Pierwszy Abarth 124 Spider przyłapany

Motoryzacyjni paparazzi przyłapali na drogach zamaskowanego Abartha 124 Spider. Zobacz, czego możemy się spodziewać w ostrej odmianie włoskiego roadstera.

Abarth 124 Spider
fot. autoblog.com
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 47 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Specjaliści z Abartha dość skrupulatnie zamaskowali gorącą wersję 124 Spider. Przez to niewiele możemy powiedzieć o stylistyce auta. Możemy jedynie spekulować, że wyróżniać się będzie jedynie detalami stylistycznymi. Bardziej rasowy będzie zapewne przedni oraz tylny zderzak, a także zamontowane zostaną niższe progi.

REKLAMA

W nadkolach pojawią się większe, 18- lub 19-calowe felgi, a za nimi sportowy układ hamulcowy. Na zdjęciach testowanej wersji widzimy aż poczwórną końcówkę układu wydechowego, co może zwiastować mocny silnik. Z wcześniejszych doniesień wiadomo, że pod maską znajdziemy jednostkę z Alfy Romeo 4C, czyli 1,75-litra, turbo o grubo ponad 200 KM. Jednak to na razie plotki.

Na tę chwilę nie wiadomo, kiedy Abarth 124 Spider pojawi się na rynku. Auto jest jeszcze w fazie testów i minie jeszcze wiele miesięcy, zanim ujrzymy go w pełnej krasie. Spodziewaną premierę ustalono na I lub II kwartał 2016 roku.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA