[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Pierwszy salon Volkswagen Home ruszył w Polsce

Pierwsza klientka odebrała swój samochód z nowatorskiego salonu Volkswagen Home w Warszawie. Jej wybór padł na Volkswagena T-Roca.

Salon Volkswagen Home w Warszawie Salon Volkswagen Home w Warszawie

Volkswagen Home, który mieści się przy ul. Karolkowej 30 na warszawskiej Woli, to jedyne takie miejsce prezentowania i sprzedawania nowych Volkswagenów w Europie. Pomysł polega na stworzeniu w salonie sprzedaży domowego i niepowtarzalnego klimatu.

Atmosferę salonu Volkswagen Home uzupełnia wykończenie, którego kolorystyka, kształt i styl nawiązują do wyglądu detali w najnowszych modelach Volkswagena.

Salon Volkswagen Home w Warszawie Salon Volkswagen Home w Warszawie

Pierwszą osobą, która odebrała samochód zamówiony w Volkswagen Home jest Pani Magdalena. Jej wybór padł na Volkswagena T-Roca w wersji Advance ze 150-konnym benzynowym silnikiem 1.5 TSI.

150-konna jednostka napędowa T-Roca, którego wybrała pierwsza klientka salonu, jest wyposażony w aktywny system automatycznego odłączania dwóch cylindrów. Zasługą tego systemu, który przy mniejszym obciążeniu jednostki dezaktywuje dwa z czterech cylindrów, jest zmniejszone zapotrzebowanie T-Roca na paliwo, które średnio wynosi od 5,3 do 5,4 l/100 km.

Salon Volkswagen Home w Warszawie Salon Volkswagen Home w Warszawie

Do seryjnego wyposażenia T-Roca w wersji Advance należą między innymi:

  • aktywny tempomat ACC (działający do prędkości 210 km/h) z automatyczną regulacją odległości oraz systemem obserwacji otoczenia Front Assist z funkcjami rozpoznawania pieszych i awaryjnego hamowania w mieście,
  • system utrzymywania pasa ruchu Lane Assist,
  • asystent podjazdu,
  • czujniki parkowania z przodu i z tyłu (system Park Pilot),
  • komfortowe fotele dla kierowcy i pasażera (obydwa z regulacją wysokości),
  • elektrycznie sterowane szyby z przodu i z tyłu,
  • elektrycznie regulowane i ogrzewane lusterka zewnętrzne,
  • multifunkcyjna i pokryta skórą kierownica.

Następne wydania nowych aut w Volkswagen Home będą miały miejsce już wkrótce. Do tej pory 22 osoby wybrały i zamówiły samochód właśnie w tym miejscu.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij