REKLAMA

Pierwszy salon Volkswagen Home ruszył w Polsce

Pierwsza klientka odebrała swój samochód z nowatorskiego salonu Volkswagen Home w Warszawie. Jej wybór padł na Volkswagena T-Roca.

Salon Volkswagen Home w Warszawie
Salon Volkswagen Home w Warszawie

Volkswagen Home, który mieści się przy ul. Karolkowej 30 na warszawskiej Woli, to jedyne takie miejsce prezentowania i sprzedawania nowych Volkswagenów w Europie. Pomysł polega na stworzeniu w salonie sprzedaży domowego i niepowtarzalnego klimatu.

Atmosferę salonu Volkswagen Home uzupełnia wykończenie, którego kolorystyka, kształt i styl nawiązują do wyglądu detali w najnowszych modelach Volkswagena.

REKLAMA

REKLAMA

Salon Volkswagen Home w Warszawie
Salon Volkswagen Home w Warszawie

Pierwszą osobą, która odebrała samochód zamówiony w Volkswagen Home jest Pani Magdalena. Jej wybór padł na Volkswagena T-Roca w wersji Advance ze 150-konnym benzynowym silnikiem 1.5 TSI.

150-konna jednostka napędowa T-Roca, którego wybrała pierwsza klientka salonu, jest wyposażony w aktywny system automatycznego odłączania dwóch cylindrów. Zasługą tego systemu, który przy mniejszym obciążeniu jednostki dezaktywuje dwa z czterech cylindrów, jest zmniejszone zapotrzebowanie T-Roca na paliwo, które średnio wynosi od 5,3 do 5,4 l/100 km.

REKLAMA

Salon Volkswagen Home w Warszawie
Salon Volkswagen Home w Warszawie

Do seryjnego wyposażenia T-Roca w wersji Advance należą między innymi:

  • aktywny tempomat ACC (działający do prędkości 210 km/h) z automatyczną regulacją odległości oraz systemem obserwacji otoczenia Front Assist z funkcjami rozpoznawania pieszych i awaryjnego hamowania w mieście,
  • system utrzymywania pasa ruchu Lane Assist,
  • asystent podjazdu,
  • czujniki parkowania z przodu i z tyłu (system Park Pilot),
  • komfortowe fotele dla kierowcy i pasażera (obydwa z regulacją wysokości),
  • elektrycznie sterowane szyby z przodu i z tyłu,
  • elektrycznie regulowane i ogrzewane lusterka zewnętrzne,
  • multifunkcyjna i pokryta skórą kierownica.

Następne wydania nowych aut w Volkswagen Home będą miały miejsce już wkrótce. Do tej pory 22 osoby wybrały i zamówiły samochód właśnie w tym miejscu.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA