[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
1.0

Pierwszy w Polsce Jeep Trackhawk wyjechał z salonu

Z salonu sprzedaży w Białymstoku wyjechał pierwszy zakupiony w Polsce Jeep Grand Cherokee Trackhawk. Na polski rynek trafi 51 sztuk tego modelu, a w całej Europie 300 egzemplarzy.

Pierwszy Jeep Grand Cherokee Trackhawk w Polsce Pierwszy Jeep Grand Cherokee Trackhawk w Polsce

W salonie marki Jeep w Białymstoku został przekazany pierwszy w Polsce Jeep Grand Cherokee Trackhawk. Samochód napędzany jest 700-konnym silnikiem V8 HEMI o pojemności 6,2 litra. Topowy model Jeepa wyceniony jest na kwotę 530 tys. złotych.

Odkąd w mediach społecznościowych pojawiła się informacja o tym, że premierowy model będzie do kupienia w Białymstoku, do Salonu Auto Fus Group Białystok od razu zaczęli nadciągąć pasjonaci motoryzacji.

REKLAMA

REKLAMA

Pierwszy Jeep Grand Cherokee Trackhawk w Polsce Pierwszy Jeep Grand Cherokee Trackhawk w Polsce

- Co ciekawe, ten model wzbudza silne emocje wśród pań. Ogólnie w ostatnich latach kobiety kupują dużo samochodów typu SUV – mówi szef białostockiego salonu.

Pierwszym nabywcą Jeepa Grand Cherokee Trackhawk został 40-latek z Warszawy, miłośnik motoryzacji, a zawodowo właściciel firmy budowlanej.

REKLAMA

Pierwszy Jeep Grand Cherokee Trackhawk w Polsce Pierwszy Jeep Grand Cherokee Trackhawk w Polsce

- Od wielu lat interesuję się samochodami. Od kilku lat regularnie bywam na torze, by móc przycisnąć nieco gaz, poczuć adrenalinę, odstresować się, ale i czegoś nowego nauczyć - powiedział pierwszy w Polsce właściciel Trackhawka.

Pod maską tego Jeepa znajduje się wyposażony w kompresor silnik V8 o mocy
700 KM, mogący uzyskać osiągi samochodów sportowych. Przyspieszenie Jeepa Grand Cherokee Trackhawk od 0 do 100 km/h zajmuje zaledwie 3,7 sekundy, a prędkość maksymalna to imponujące 290 km/h.

REKLAMA

REKLAMA

Pierwszy Jeep Grand Cherokee Trackhawk w Polsce Pierwszy Jeep Grand Cherokee Trackhawk w Polsce

Model został wyposażony w sportowy układ hamulcowy Brembo, pięć trybów jazdy z opcją torową, system wspomagający dynamiczny start "launch control" oraz system infotainment, który daje kierowcy nie tylko możliwość korzystania z multimedialnej rozrywki, ale także pozwala na analizowanie danych z jazdy i konfigurację pojazdu w czasie rzeczywistym.

- To wyjątkowy samochód o uniwersalnym charakterze. Świetnie sprawdzi się, jako pojazd rodzinny czy do prowadzenia spraw zawodowych, ale jest to oczywiście auto o właściwościach sportowych, znakomite także do dłuższych wyjazdów - podsumował szef salonu.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 145 400 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij