[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Piłkarze FC Barcelona dostali nowe Audi

Podczas imprezy na torze Circuit de Barcelona-Catalunya piłkarze FC Barcelona odebrali swe nowe samochody służbowe. Oczywiście wszystkie marki Audi.

Audi dla piłkarzy FC Barcelona Audi dla piłkarzy FC Barcelona

W ramach projektu Audi Sport track attack, sześciu piłkarzy katalońskiego klubu przejechało na fotelu pasażera kilka bardzo szybkich okrążeń toru wyścigowym modelem z Ingolstadt.

Kierowcą wyścigowego Audi R8 LMS, zabierającym wybranych sześciu piłkarzy Barcelony na tor, był zwycięzca 24-godzinnego wyścigu na Nürburgring, Nico Müller. Inni piłkarze mogli doświadczyć podobnych emocji, zasiadając obok katalońskiego kierowcy Jordi Gené jadącego Audi RS 3 LMS.

REKLAMA

REKLAMA

Audi dla piłkarzy FC Barcelona Audi dla piłkarzy FC Barcelona

Wyścigowa przejażdżka po torze była centralnym punktem uroczystości przekazania piłkarzom FC Barcelona nowych samochodów służbowych. W towarzystwie instruktorów, gwiazdy futbolu mogły na własnej skórze poczuć moc, wydajność i techniczne zaawansowanie najbardziej sportowych samochodów z czterema pierścieniami na masce. 

Największym zainteresowaniem piłkarzy cieszą się modele Audi Sport z symbolem RS. Lionel Messi, Luis Suárez i Gerard Piqué wybrali wczoraj Audi RS 6 Avant. Innym popularnym modelem z gamy RS jest Audi RS 3 Sportback, który trafił do pięciu graczy, m.in. do Ousmane’a Dembélé, Sergia Roberto i Samuela Umtiti.

REKLAMA

Audi dla piłkarzy FC Barcelona Audi dla piłkarzy FC Barcelona

Sergio Busquets zamówił Audi R8 Coupé V10 plus o mocy 610 KM. Tym samym, to on właśnie jest teraz kierowcą najmocniejszego w drużynie samochodu. Niemniej jednak, tradycyjnie na czele listy wyborów piłkarzy stoi Audi Q7. Niemal połowa graczy Barcelony cieszyć się będzie od dziś zaletami tego przestronnego SUV-a. 

REKLAMA

REKLAMA

Audi dla piłkarzy FC Barcelona Audi dla piłkarzy FC Barcelona

Przekazanie samochodów odbyło się w obecności Guillermo Faddy, szefa Audi Hiszpania oraz wiceprezesa FC Barcelona, Jordi Cardonera. Współpraca pomiędzy Audi, a pięciokrotnym zdobywcą tytułu mistrza Champions League, trwa już od roku 2006.

REKLAMA

Audi dla piłkarzy FC Barcelona Audi dla piłkarzy FC Barcelona

Przypomnijmy, że koncern z Ingolstadt blisko współpracuje też z innymi gwiazdorskimi drużynami piłkarskimi. Tydzień temu swe nowe auta marki Audi odebrali zawodnicy Realu Madryt, a samochodami z czterema pierścieniami w logo tradycyjnie jeżdżą również piłkarze Bayernu Monachium, w tym Robert Lewandowski, który zasiada za kierownicą Audi RS 6 Avant 4.0 TFSI quattro tiptronic performance w kolorze "Mythosschwarz Metallic".

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij