Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ



OCEŃ
5.0

Pioneer MVH-S300BT - jeszcze więcej muzyki

Nowy radioodtwarzacz marki Pioneer powstał z myślą o łatwym i bezprzewodowym odtwarzaniu muzyki przez Bluetooth. 

Urządzenie umożliwia strumieniowe przesyłanie dźwięku o wysokiej jakości - odpowiada za to funkcja Advanced Sound Retriever. Technologia Dynamic Bass Enhancer zapewnia słuchaczowi najwyższej jakości brzmienie basu poprzez optymalne wzmocnienie harmonicznych częstotliwości niskich tonów.

Poza tym użytkownik może wykorzystać Bluetooth do prowadzenia wygodnych i bezpiecznych rozmów telefonicznych podczas jazdy. Pomoże w tym możliwość przechowywania w pamięci urządzenia kontaktów do najbliższych. Radioodtwarzacz może obsłużyć nawet dwa urządzenia na raz, dlatego nie trzeba wybierać pomiędzy telefonem prywatnym a służbowym.

To nie koniec funkcjonalności, które oferuje odtwarzacz. Urządzenie wyposażono w port USB, który umożliwia podłączenie iPoda, iPhone`a, smartfona z systemem operacyjnym Android, a także pendrive z muzyką. Technologia Quick Charge for Android umożliwia szybkie ładowanie smartfona prądem o natężeniu do 1,5 ampera. Poza wspomnianymi powyżej funkcjami urządzenie umożliwia słuchanie radia na częstotliwościach AM i FM.

Pioneer MVH-S300BT ma wbudowany wzmacniacz MOSFET o mocy 4 x 50 W. To wystarczy, żeby zapewnić mocne brzmienie. Oprócz tego, w tylnej części znajdują się dwa gniazda RCA do podłączenia dodatkowego wzmacniacza lub subwoofera.

Cena urządzenia: 409 zł

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij