Pioneer - multimedia na pokładzie

Stacja multimedialna w samochodzie to nadal popularne rozwiązanie, dostarczające kompleksową rozrywkę podczas podróży. Firma Pioneer przygotowała ciekawe propozycje na ten sezon.

Pioneer AVH-Z2000BT

REKLAMA

Urządzenie 2-DIN z 6,2-calowym ekranem dotykowym, możliwością podłączenia smartfonu za pomocą USB, obsługą Apple Carplay, Waze oraz funkcją Bluetooth. Funkcja AppRadio Mode + umożliwia obsługę aplikacji zewnętrznych z poziomu samochodowego odtwarzacza, poprzez podłączenie do niego smartfona.

Stacja multimedialna odtwarza treści audio/video z płyt CD/DVD oraz urządzeń USB. Ponadto obsługuje standard Bluetooth do strumieniowego przesyłania muzyki (Spotify), przeprowadzania rozmów w trybie głośnomówiącym. Dzięki Sound Retriever można słuchać muzyki o bardzo dobrej jakości.

Urządzenie jest także wyposażone w wysokiej jakości funkcje audio, w 13-pasmowy korektor graficzny, który umożliwia precyzyjne dostosowanie brzmienia do własnych preferencji oraz funkcje Auto EQ (auto equalizer) i Time Alignment (dopasowanie czasowe). Dzięki Mixtrax można stworzyć nieprzerwany miks z ulubionych nagrań w swojej bibliotece muzycznej dodając efekty opracowane w oparciu o profesjonalne produkty DJ oraz klubowe podświetlenie.

REKLAMA

REKLAMA

Pioneer AVH-Z3000DAB

Urządzenie posiada wszystkie funkcje co model AHV-Z2000BT, a dodatkowo odtwarza radio cyfrowe DAB/DAB+, co potwierdza certyfikat Digital Radio Tick Mark.

REKLAMA

Pioneer AVH-Z5000DAB

Kombajn multimedialny w standardzie 2-DIN z 7-calowym elektrycznie opuszczanym ekranem dotykowym. Do stacji można podłączyć smartfona za pomocą kable USB - obsługuje Apple CarPlay, Android Auto, DAB+, Waze oraz Bluetooth. System odtwarza płyt CD/DVD oraz pliki audio i wideo z urządzeń USB.

Ponadto obsługuje standard Bluetooth do strumieniowego przesyłania muzyki (Spotify), przeprowadzania rozmów w trybie głośnomówiącym (automatyczne wyciszanie dźwięku podczas rozmowy telefonicznej). Dzięki Sound Retriever można słuchać muzyki o bardzo dobrej jakości. Urządzenie jest wyposażone w wysokiej jakości funkcje audio – 13-pasmowy korektor graficzny oraz funkcje Auto EQ i Time Alignment.

REKLAMA

REKLAMA

Pioneer AVH-Z7000DAB

System 1-DIN z 7-calowym rozkładanym ekranem dotykowym. Umożliwia podłączenie smartfona (iOS/Android) za pomocą jednego przewodu USB i sterowanie aplikacjami z deski rozdzielczej w wygodny i bezpieczny sposób - obsługuje Apple CarPlay i Android Auto. System odtwarza treści audio/video z płyt CD/DVD oraz urządzeń USB.

System Bluetooth pozwala przesyłać strumieniowo muzykę (Spotify) i rozmawiać w trybie głośnomówiącym. Funkcja Sound Retriever poprawia jakość muzyki. Urządzenie odtwarza radio cyfrowe DAB/DAB+ i jest wyposażone w zaawansowane funkcje audio: 13-pasmowy korektor graficzny oraz funkcje Auto EQ i Time Alignment. Użytkownik może dopasować podświetlenie przycisków i wyświetlacza do oświetlenia wnętrza samochodu, mając do wyboru paletę 210,000 kolorów.

REKLAMA

Pioneer AVH-290BT

Oto podstawowa stacja multimedialna oferująca rozrywkę w przystępnej cenie. Za kwotę 1,2-1,3 tys. zł można nabyć urządzenie z 6,2-calowym ekranem dotykowym napędem CD/DVD, łącznością Bluetooth oraz możliwością podłączenia USB oraz kamery cofania. Urządzenie multimedialne odtwarza pliki muzyczne (MP3, WMA, AAC i WAV), a także video (DivX, Xvid, H.264 oraz MPEG4).

REKLAMA

REKLAMA

Pioneer AVH-X390BT

Model pozycjonowany klasę wyżej. Jest podobny do podstawowej wersji AVH-290BT, ale oferuje więcej możliwości. Jedną z najważniejszych funkcjonalności jest tryb AppRadio.

Wystarczy podłączyć smartfon z systemem Android lub iOS, żeby zobaczyć na ekranie stacji multimedialnej wybrane aplikacje z telefonu. Na liście znajdziemy programy do nawigacji (np. iCoyote, Navgate, Drive, Navitel), diagnostyki samochodu (Dash Command) oraz słuchania muzyki (Aupeo, Orange Radio).

Stacja multimedialna oferuje możliwość zaawansowanej korekcji dźwięku z możliwością opóźnienia sygnału do poszczególnych głośników. To idealna propozycja dla użytkowników, którzy lubią eksperymenty z dźwiękiem na pokładzie samochodu.

REKLAMA

Pioneer AVH-X490DAB

Wyższa wersja urządzenia oferuje te same funkcje co AVH-X390BT plus możliwość odbioru stacji radiowych w standardzie DAB+. Z urządzenia można już korzystać w Polsce, a zasięg kolejnych stacji w tym formacje jest cały czas rozszerzany. W tej chwili DAB+ działa w 18 krajach na terenie Polski, a do 2020 roku obejmie cały kraj.

REKLAMA

REKLAMA

Pioneer AVH-X5800DAB

Oto stacja multimedialna wyższej klasy. Oferuje 7-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości. Wbudowany zestaw głośnomówiący umożliwia łączność Bluetooth z dwoma telefonami na raz, a do tego ma możliwość zapisywania zawartości książek telefonicznych (nawet tysiąc kontaktów z pięciu telefonów). Taką funkcjonalność docenimy, gdy z samochodu korzysta kilka kierowców.

Urządzenie umożliwia podłączenie iPhone'a lub smartfona Android za pomocą przewodu USB aby sterować kompatybilnymi aplikacjami. Stacja odtwarza muzykę i filmy z płyt CD, DVD i pamięci USB. Posiada także wbudowany tuner cyfrowego radia DAB+ oraz funkcję poprawiającą brzmienie muzyki odtwarzanej strumieniowo przez Bluetooth - Sound Retriever.

Do dyspozycji użytkownika oddano 13-pasmowy korektor graficzny, funkcję Auto EQ oraz regulację przesunięć czasowych (Time Alignment) umożliwiają perfekcyjne ustawienie dźwięku. Funkcja MIXTRAX EZ stworzy nieprzerwany, muzyczny miks z efektami DJ-skimi.

REKLAMA

Pionner AVH-X7800BT

To rozwiązanie dla posiadaczy samochodów z wejściem 1DIN – radio z wysuwanym ekranem. Pioneer jest jednym z niewielu producentów, którzy nadal oferują takie rozwiązanie. Urządzenie wyposażono w 7-calowy ekran dotykowy. Odtwarzacz multimedialny umożliwia podłączenie do kompatybilnego telefonu iPhone lub Android za pomocą USB, który pozwala na sterowanie zgodnymi aplikacjami z deski rozdzielczej w wygodny i bezpieczny sposób.

Odtwarza treści audio/wideo z płyt CD i DVD oraz urządzeń USB. Urządzenie obsługuje standard Bluetooth i pozwala na strumieniowe przesyłanie muzyki i rozmowy w trybie głośnomówiącym. Dzięki funkcji Sound Retriever do Bluetooth można słuchać muzyki o bardzo dobrej jakości jakości. Dla bardziej wymagających przygotowano dodatkowe funkcje: 13-punktowy korektor graficzny oraz funkcje Auto EQ i Time Alignment, umożliwiają dostosowanie ustawień dźwięku do własnych preferencji.

REKLAMA

REKLAMA