Pioneer prezentuje nowości na 2018

Po premierze nowych systemów multimedialnych z serii AVH Pioneer wprowadza na rynek nowe modele radioodtwarzaczy 1-DIN. Radioodtwarzacze CD z Bluetooth - DEH-S5000BT, DEH-S4000BT, DEH-S3000BT - są już dostępne.

DEH-S5000BT

REKLAMA

To prawdziwe car audio wysokiej klasy zastępujące model DEH-X5900BT. Radioodtwarzacz obsługuje pliki FLAC, a do tego jest wyposażone w 13-pasmowy korektor graficzny i wzmacniacz tranzystorowy 4x50 Wat. Funkcja Time Alignment dostarcza wysoką jakość dźwięku, niezależnie od tego, w jakim samochodzie będzie zainstalowany odtwarzacz.

Na przednim panelu znalazło się miejsce na duży wyświetlacz, pokrętło głośności i sześć przycisków pozwalających wybrać zapisane stacje radiowe.

Urządzenie obsługuje aplikację Spotify w wersji darmowej i Premium. Wystarczy podłączyć smartfron z systemem iOS lub Android i swobodnie przeglądać ulubione listy, albumy, utwory i artystów wykorzystując przyciski odtwarzacza DEH-S5000BT.

Łączność Bluetooth umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych i bezprzewodowe przesyłanie muzyki wprost z telefonu. Dzięki wyjątkowej technologii - Advanced Sound Retriever - jakość dźwięku będzie maksymalnie zbliżona do oryginalnego nagrania. Użytkownik może podłączyć dwa telefony jednocześnie.

Sugerowana cena: 629 zł

REKLAMA

REKLAMA

DEH-S4000BT

Odtwarzacz DEH-S4000BT to następca modelu DEH-3900BT. Jest wyposażony w tuner FM z RDS i odtwarza muzykę z wielu źródeł: płyta CD, smartfon lub inne urządzenia audio poprzez gniazdo USB lub AUX.

Radioodtwarzacz jest wyposażony w technologię łączności bezprzewodowej. Użytkownik może podłączyć dwa telefony jednocześnie i korzystać z funkcji zestawu głośnomówiącego lub odtwarzać muzykę przez Bluetooth. W przypadku drugiej funkcji można skorzystać z systemu Advanced Sound Retriever, który poprawia brzmienie skompresowanych plików audio.
Urządzenie wyposażono seryjnie we wzmacniacz MOSFET 4x50W. Dla bardziej wymagających użytkowników przygotowano 2 wyjścia RCA pre-out na dodatkowy subwoofer lub wzmacniacz.

Sugerowana cena: 549 zł

REKLAMA

DEH-S3000BT

To zupełnie model, tańsza alternatywa dla DEH-S4000BT. Urządzenie wyposażono w tuner radia FM, odtwarzacz płyt CD, ale oprócz tego możemy podłączyć smartfon lub urządzenie z muzyką przez złącza USB lub Aux-In.
Oprócz tego można wykonywać połączenia telefoniczne nie odrywając rąk od kierownicy, dzięki zewnętrznemu mikrofonowi i łączności Bluetooth

DEH-S3000BT ma wbudowany wzmacniacz oferujący 4 x 50 W mocy MOSFET. Do dyspozycji są jeszcze 2 wyjścia RCA przedwzmacniacza w celu podłączenia subwoofera lub zewnętrznego wzmacniacza tylnych głośników..

Sugerowana cena: 489 zł 

REKLAMA

REKLAMA