[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Pioneer prezentuje nowości na 2018

Po premierze nowych systemów multimedialnych z serii AVH Pioneer wprowadza na rynek nowe modele radioodtwarzaczy 1-DIN. Radioodtwarzacze CD z Bluetooth - DEH-S5000BT, DEH-S4000BT, DEH-S3000BT - są już dostępne.

DEH-S5000BT

To prawdziwe car audio wysokiej klasy zastępujące model DEH-X5900BT. Radioodtwarzacz obsługuje pliki FLAC, a do tego jest wyposażone w 13-pasmowy korektor graficzny i wzmacniacz tranzystorowy 4x50 Wat. Funkcja Time Alignment dostarcza wysoką jakość dźwięku, niezależnie od tego, w jakim samochodzie będzie zainstalowany odtwarzacz.

Na przednim panelu znalazło się miejsce na duży wyświetlacz, pokrętło głośności i sześć przycisków pozwalających wybrać zapisane stacje radiowe.

Urządzenie obsługuje aplikację Spotify w wersji darmowej i Premium. Wystarczy podłączyć smartfron z systemem iOS lub Android i swobodnie przeglądać ulubione listy, albumy, utwory i artystów wykorzystując przyciski odtwarzacza DEH-S5000BT.

Łączność Bluetooth umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych i bezprzewodowe przesyłanie muzyki wprost z telefonu. Dzięki wyjątkowej technologii - Advanced Sound Retriever - jakość dźwięku będzie maksymalnie zbliżona do oryginalnego nagrania. Użytkownik może podłączyć dwa telefony jednocześnie.

Sugerowana cena: 629 zł

REKLAMA

REKLAMA

DEH-S4000BT

Odtwarzacz DEH-S4000BT to następca modelu DEH-3900BT. Jest wyposażony w tuner FM z RDS i odtwarza muzykę z wielu źródeł: płyta CD, smartfon lub inne urządzenia audio poprzez gniazdo USB lub AUX.

Radioodtwarzacz jest wyposażony w technologię łączności bezprzewodowej. Użytkownik może podłączyć dwa telefony jednocześnie i korzystać z funkcji zestawu głośnomówiącego lub odtwarzać muzykę przez Bluetooth. W przypadku drugiej funkcji można skorzystać z systemu Advanced Sound Retriever, który poprawia brzmienie skompresowanych plików audio.
Urządzenie wyposażono seryjnie we wzmacniacz MOSFET 4x50W. Dla bardziej wymagających użytkowników przygotowano 2 wyjścia RCA pre-out na dodatkowy subwoofer lub wzmacniacz.

Sugerowana cena: 549 zł

REKLAMA

DEH-S3000BT

To zupełnie model, tańsza alternatywa dla DEH-S4000BT. Urządzenie wyposażono w tuner radia FM, odtwarzacz płyt CD, ale oprócz tego możemy podłączyć smartfon lub urządzenie z muzyką przez złącza USB lub Aux-In.
Oprócz tego można wykonywać połączenia telefoniczne nie odrywając rąk od kierownicy, dzięki zewnętrznemu mikrofonowi i łączności Bluetooth

DEH-S3000BT ma wbudowany wzmacniacz oferujący 4 x 50 W mocy MOSFET. Do dyspozycji są jeszcze 2 wyjścia RCA przedwzmacniacza w celu podłączenia subwoofera lub zewnętrznego wzmacniacza tylnych głośników..

Sugerowana cena: 489 zł 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij