Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Pioneer przedstawia serię MVH

Pioneer to uznany od lat producent wysokiej klasy radioodtwarzaczy, które obsługują m.in. technologię DAB+, Bluetooth, CarPlay, odtwarzają płyty CD/DVD czy muzykę ze smartfonów. Poznaj gamę urządzeń bez napędu - serię MVH.

MVH-29BT

Odtwarzacz samochodowy MVH-29BT podobnie jak pozostałe modele z linii MVH, nie posiada napędu CD, lecz został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych źródłach. Nie trzeba wozić ze sobą płyt CD - wystarczy podłączyć pamięć USB i cieszyć się wysokiej jakości odtwarzaniem plików MP3, WMA, WAV, a nawet FLAC. Oprócz tego odtwarzacz oferuje także tuner radia FM/AM z pamięcią 24 stacji. Gniazdo Aux-in umieszczone na panelu pozwala na podłączenie innych urządzeń audio, przez zwykły przewód z wtykiem Jack.

Model MVH-29BT obsługuje technologię Bluetooth, która wraz z dołączonym do zestawu mikrofonem pozwala na bezpieczne i komfortowe prowadzenie rozmów telefonicznych podczas jazdy. Ponadto użytkownicy mogą bezprzewodowo odtwarzać muzykę ze smartfonów i tabletów kompatybilnych z Bluetooth.

Wbudowany wzmacniacz Mosfet 4x50W zapewnia dynamiczne i mocne brzmienie, które dodatkowo można regulować 5-pasmowym korektorem. Możesz także rozbudować system o opcjonalny wzmacniacz lub subwoofer, podłączając go do wyjścia RCA Pre-out znajdującego się z tyłu odtwarzacza.

MVH-290DAB

Odtwarzacz zaprojektowany dla cyfrowych źródeł MVH-290DAB jest wyposażony w tuner radia FM oraz cyfrowego radia DAB/DAB+, który pozawala na słuchanie radia w zupełnie nowej, cyfrowej jakości.

Dzięki technologii cyfrowego radia (wymagana opcjonalna antena CA-AN-DAB.001) sygnał nie będzie podatny na zakłócenia. Urządzenie pozwala odtwarzać muzykę z iPoda, iPhone-a, smartfonów Android oraz innych źródeł podłączonych do gniazda USB lub Aux-In na przednim panelu.

Odtwarzacz zapewnia moc 4 x 50W MOSFET oraz wysoką jakość reprodukcji dźwięku. Dla uzyskania dodatkowej mocy, można skorzystać z dwóch gniazd RCA i podłączyć dodatkowy subwoofer lub wzmacniacz.

MVH-280FD

Zaprojektowany żeby uzyskać jeszcze wyższą moc, MVH-280FD wyposażono w tuner AM/FM RDS, możliwość odtwarzania muzyki z iPhone-a, smartfonów Android oraz z pamięci USB i innych źródeł przez gniazdo AUX-in na przednim panelu. W standardzie zapewnia 4 x 100 W mocy. W razie potrzeby można skorzystać z dwóch gniazd RCA i podłączyć dodatkowe subwoofery lub wzmacniacze.

MVH-390BT

Nowy MVH-390BT powstał z myślą o łatwym, bezprzewodowym odtwarzaniu muzyki przez Bluetooth. Strumieniowe odtwarzanie odbywa się w wysokiej jakości dzięki funkcji Advanced Sound Retriever dla Bluetooth.

Technologia Bluetooth umożliwia bezpieczne i wygodne prowadzenie rozmów telefonicznych podczas jazdy, a możliwość przechowywania kontaktów do najbliższych sprawia, że nawiązanie połączenia jest niezwykle łatwe. Można sparować dwa telefony jednocześnie, bez konieczności wybierania pomiędzy telefonem służbowym, a prywatnym.

Urządzenie pozwala podłączyć swojego iPoda, iPhone-a, smartfon Android lub pamięć USB. Ponadto można skorzystać z tunera radia FM/AM. Wbudowany wzmacniacz MOSFET 4 x 50W zapewnia zachwycające, mocne brzmienie. Dodatkowe dwa gniazda RCA pozwolą podłączyć dodatkowy wzmacniacz lub subwoofer.

MVH-X580DAB

Urządzenie MVH-X580DAB wyposażono w tuner DAB/DAB+, który pozwala słuchać i odbierać bez żadnych zakłóceń krystalicznie czysty dźwięk cyfrowy. Radio wyposażono w funkcję Time Shift, pozwalającą na przewijanie, zatrzymywanie oraz wznawianie transmisji DAB.

Urządzenie obsługuje pliki w formacie FLAC i jest wyposażone we wzmacniacz tranzystorowy 4 x 50 W. Dzięki funkcji MIXTRAX można w każdej chwili zamienić swoją kolekcję muzyki w wyjątkowy DJ-ski miks z efektami oświetleniowymi.

Technologia Bluetooth w połączeniu z Wide Band Speech pozwala prowadzić rozmowy o wysokiej jakości dźwięku w trybie głośnomówiącym. Możliwe jest także bezprzewodowe przesyłanie muzyki z urządzeń z systemem iOS lub Android. Co więcej, MVH-X580DAB pozwala na podłączenie dwóch telefonów jednocześnie, aby prowadzić rozmowy prywatne i służbowe.

MVH-AV290BT

Urządzenie wyposażono w duży wyświetlacz o przekątnej 6,2-cala w technologii Clear Type. Dotykowy ekran umożliwia korzystanie z cyfrowych zasobów muzycznych i video. Można również podłączyć przenośny odtwarzacz muzyki lub iPhone albo smartfon Android. Ponadro jest jeszcze moduł Bluetooth, umożliwiający odtwarzanie strumienia muzyki oraz bezprzewodowe korzystanie z telefonu komórkowego bez użycia rąk.

www.pioneer-car.pl 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij