Plany Hyundaia na międzynarodowe targi motoryzacyjne w Paryżu

Hyundai i20
Hyundai i20
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 93 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Hyundai ix20, zaprojektowany w niemieckim centrum projektowym firmy w Rüsselsheim, jest drugim - po ix35, europejskim samochodem stworzonym zgodnie z nowym językiem projektowania Hyundaia Fluidic Sculpture (Opływowa Rzeźba). Prezentowany poniżej szkic zapowiada radykalne odejście od charakterystycznej dla tego segmentu koncepcji pudełkowego minivana, w kierunku bardziej dynamicznych i sportowych kształtów.

ix20 trafi do salonów w czwartym kwartale 2010 roku. Będzie oferowany z programem gwarancyjnym Hyundaia 5-Year Triple Care, obejmującym 5-letnią gwarancję bez limitu kilometrów, 5 lat opieki technicznej pojazdu oraz 5 lat assistance.

Kolejną premierą w Paryżu będzie nowy i10. To odświeżona wersja popularnego mikrovana, który zyskał szereg ulepszeń w zakresie designu i wyposażenia, a przede wszystkim otrzymał nowy 1.0-litrowy silnik z systemem ISG, o obniżonym poziomie emisji CO2.

Międzynarodowe targi motoryzacyjne w Paryżu będą także okazją do zaprezentowania najnowszych osiągnięć Hyundaia w programie ekologicznym Blue DriveTM, dzięki któremu firma aspiruje do stania się światowym liderem w stosowaniu technologii przyjaznych środowisku. Modele oferowane w ramach programu Blue DriveTM charakteryzują się znacznie obniżonymi wskaźnikami emisji substancji szkodliwych.

Hyundai i20

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA