Pod Łomżą rozbił się wart ponad milion złotych Rolls-Royce Wraith

Późnym wieczorem jadące z Litwy luksusowe coupe angielskiej marki wypadło z drogi i roztrzaskało się o przydrożne drzewo. Rolls-Royce Wraith mocno ucierpiał w wypadku. 

fot. mylomza.pl

We wtorkowy wieczór na drodze nr. 677 doszło do wypadku z udziałem wartego ponad milion złotych Rolls-Royce’a Wraith. Jadące z Litwy auto, około godziny 21.30 na pograniczu województwa podlaskiego i mazowieckiego, wypadło z drogi i zatrzymało się dopiero na przydrożnym drzewie. Najprawdopodobniej kierowca luksusowego auta stracił kontrolę nad pojazdem, kiedy starał się uniknąć zderzenia ze zwierzęciem, które nagle wtargnęło na drogę. Okazuje się jednak, że nim Rolls-Royce uderzył w drzewo, kierowca przejechał ponad 100 metrów w rowie prawdopodobnie starając się uniknąć wypadku.

Całe szczęście ani kierowca, ani pasażer nie odnieśli poważnych obrażeń. Pomoc medyczna została udzielona im jeszcze na miejscu wypadku, więc prawdopodobnie nie zaistniała konieczność przewożenia ich do szpitala.

Widok roztrzaskanego o drzewo Roll-Royce’a nie należy do najprzyjemniejszych. Chciałoby się, żeby najmocniejszy w historii producenta model długie lata cieszył właściciela, a nie skończył na złomowisku, co prawdopodobnie jest nieuniknione w przypadku tego egzemplarza. Przód 624-konnego auta mocno ucierpiał w wypadku i raczej nie zapowiada się, aby ktoś chciał się bawić w jego naprawę. Mamy też nadzieję, że nie trafi on na portale aukcyjne z dopiskiem „bezwypadkowy”. 

Zobacz także:
REKLAMA