REKLAMA

Podkast Volkswagena – „Elektrycznie Tematyczni”

Volkswagen uruchamia podcast wprowadzający słuchaczy w elektromobilność i obalający związane z nim mity. Podcast będzie bazował na wynikach badań, dostępnych publicznie danych oraz na opiniach ekspertów z branży motoryzacyjnej i energetycznej.

materiały prasowe
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 39 590 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

„Podcast ma być rozwiązaniem angażującym słuchaczy. Jesteśmy przekonani, że będzie cennym źródłem informacji i inspiracji zarówno dla tych, którzy zmianami w motoryzacji dotąd się nie interesowali, jak i dla tych, którzy się nimi fascynują. Odniesiemy się m.in. do kwestii dotyczących ładowania, zasięgu czy cen aut elektrycznych oraz nowych technologii, bezpieczeństwa, ekologii i wielu innych aspektów. Podcast to jednak tylko część naszego przedsięwzięcia – znaczącą rolę odgrają wyniki badań, pozwalające na przedstawianie tematyki elektromobilności przez lokalny pryzmat, w odniesieniu do opinii polskich respondentów” – mówi Hubert Niedzielski, kierownik ds. PR marki Volkswagen.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

materiały prasowe
Podcast „Elektrycznie Tematyczni” wprowadzi słuchaczy w świat elektromobilności

 

Podcast pozwoli na merytoryczne ustosunkowanie się do obiegowych, nierzadko sceptycznych opinii na temat elektromobilności za pomocą twardych danych, pozyskanych z dostępnych publicznie źródeł oraz z wyników badań InsightOut Lab, prowadzonych we współpracy z Volkswagenem. Słuchacze będą też mogli zaznajomić się z opinią wiodących ekspertów z branży motoryzacyjnej i energetycznej. Podcast „Elektrycznie Tematyczni” będzie przedstawiał sposób myślenia zarówno licznej grupy osób, które nie miały jeszcze okazji osobiście prowadzić auta elektrycznego, jak i opinie kierowców, którzy mają już własne doświadczenie w prowadzeniu „elektryków” czy aut hybrydowych, m.in. posiadaczy lub użytkowników takich aut.

 

REKLAMA

 

materiały prasowe
Podcast będzie obalał mity na temat elektromobilności

 

Podcast dostępny na stronie InsightOutLab.com/ElektrycznieTematyczni oraz na największych platformach podcastowych: Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts i Lecton (Audioteka) poprowadzą Katarzyna Frendl, dziennikarka i założycielka kobiecego portalu motoryzacyjnego Motocaina.pl, oraz Paweł Pilarczyk, dziennikarz technologiczny, właściciel i redaktor naczelny ITbiznes.pl. Wiele treści podcastu pojawi się w postaci artykułów na blogu „Elektromobilność”, w serwisie InsightOutLab.com.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA