[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Pół miliona Fiatów 500L z serbskiej fabryki

Z linii produkcyjnej zakładu produkcyjnego Fiata w Kragujevac w Serbii zjechał 500 000. egzemplarz Fiata 500L. Auto jest szczególnie popularne we Włoszech i Hiszpanii.

Fiat 500L nr 500000 Fiat 500L nr 500000

Półmilionowy egzemplarz Fiata 500L z serbskiej fabryki to dwukolorowa wersja Cross, napędzana silnikiem 1.6 MultiJet o mocy 120 KM, w pomarańczowym kolorze Sicilia Orange z błyszczącym czarnym dachem.

Fiat 500L w 2017 roku przeszedł face lifting i zyskał na przestronności, jest też bardziej zaawansowany technologicznie. W zamyśle stylistów marki, samochód łączy w sobie koncepcję kultową stylistykę modelu 500 z funkcjonalnością minivana i charakterem crossovera.

Wynik 500 tysięcy egzemplarzy to dla Fiata "oznaka sukcesu, jaki ten model odniósł od momentu jego wprowadzenia na rynek w 2012 roku".  Fiat 500L jest od pięciu lat niekwestionowanym liderem w swoim segmencie w Europie i liderem sprzedaży we Włoszech i Hiszpanii.

REKLAMA

REKLAMA

Co więcej, w styczniu 2018 r. sprzedaż Fiata 500L w Europie wzrosła o 5 proc. w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku. To w dużej mierze zasługa face liftingu i wprowadzenia w ubiegłym roku nowych wersji Cross i City Cross, które nadały rodzinnemu modelowi "crossoverowego" charakteru.

Obecnie gama Fiata 500L obejmuje trzy wersje, z których każda ma indywidualny charakter i specjalne wyposażenie.

  • Wersja Cross o wyglądzie crossovera wyróżnia się zwiększonym o 25 mm prześwitem i nowym selektorem trybu jazdy.
  • Wersja Urban jest idealna do jazdy miejskiej.
  • Wersja Wagon oferuje siedem miejsc.

Uzupełnieniem gamy jest Fiat 500L City Cross - miejski crossover oraz nowa specjalna seria 500L Mirror, z technologią Uconnect LINK, wyposażona w system Uconnect 7" HD LIVE z ekranem dotykowym, kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto.

REKLAMA

Jeśli chodzi o fabrykę Kragujevac w Serbii, została ona odnowiona specjalnie na przyjęcie produkcji Fiata 500L, a otwarto ją w kwietniu 2012 r., po trzech latach intensywnych prac. W ramach inwestycji powstały nowe konstrukcje hal, unowocześniono poszczególne wydziały produkcyjne oraz zainstalowano nowe maszyny.

Wartość związanych z tym nakładów inwestycyjnych sięgnęła miliarda euro. Dzisiaj Kragujevac jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie fabryk FCA na świecie.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 43 000 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij