[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Polak po raz pierwszy globalnym ambasadorem Porsche

Radzimir Dębski "JIMEK" został ogłoszony globalnym ambasadorem Porsche. Muzyk upatrzył sobie model Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid Sport Turismo.

Radzimir Dębski Jimek - ambasador Porsche Radzimir Dębski Jimek - ambasador Porsche

Pierwszy raz w historii zdarza się, żeby Polak był globalnym ambasadorem Porsche. Ale w przypadku Jimka to wcale nie dziwi. Jak czytamy uzasadnienie wyboru, w oficjalnym komunikacie prasowym, artysta ten "bez trudu i odważnie przekracza granice, będąc obywatelem świata, jednocześnie mając świadomość swoich korzeni."

Jak choćby wtedy, gdy pięć lat temu zgłosił się do konkursu na remiks piosenki Beyoncé i wygrał go, pokonując 3000 rywali z całego świata.

Radzimir Dębski lubi eksperymentować. Dwa lata temu przedstawił utwory hip-hopowe z udziałem Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.

Jimek nie stroni też od szybkiej sportowej jazdy i rywalizacji - mało kto wie, że ma licencję kierowcy wyścigowego i startuje w rajdach terenowych.

REKLAMA

REKLAMA

Porsche Panamera Sport Turismo Porsche Panamera Sport Turismo

– Imponujący hybrydowy samochód. Ale Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid Sport Turismo to coś więcej – mówi Jimek o Panamerze. – Ten samochód łączy w sobie tak wiele nieoczekiwanych rzeczy. Samochód sportowy oferujący tak wiele możliwości. Panamera Sport Turismo może być wszystkim, czego potrzebujesz. To, że coś takiego jest możliwe, jest już samo w sobie niewiarygodne, a fakt, że działa – niebywałe. Jedyne słowo, jakie przychodzi na myśl, to wizjonerskie. Ten samochód jest po prostu genialny – dodaje.

Panamera Turbo S E-Hybrid Sport Turismo to topowa wersja auta. 4-litrowy silnik V8 z odmiany Turbo łączy się tu z jednostką elektryczną, co skutkuje mocą systemową 680 KM i imponującym zapasem momentu obrotowego.

Już przy obrotach nieznacznie powyżej biegu jałowego Panamera Turbo S E-Hybrid Sport Turismo zapewnia 850 Nm momentu obrotowego. W rezultacie od 0 do 100 km/h przyspiesza w 3,4 s, a jej prędkość maksymalna wynosi 310 km/h.

REKLAMA

Porsche Panamera Sport Turismo Porsche Panamera Sport Turismo

Auto ma przy tym wszystkie inne cechy Panamery, przez co jest autem dość uniwersalnym. Dobrym do zabawy na torze, jak i do codziennej jazdy miejskiej (w trybie czysto elektrycznym może pokonać do 50 km), czy też długich, komfortowych podróży. Panamera w odmianie Sport Turismo po raz pierwszy oferuje piąte miejsce dla pasażera.

Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid Sport Turismo to nowy model, który został przedstawiony światu dwa tygodnie temu. Auto nie miało jeszcze okazji być zaprezentowane szerokiej publiczności na targach motoryzacyjnych.

Jimek miał już jednak okazję zapoznać się z nim podczas jazd na torze w Hiszpanii, które zaowocowały skomponowaniem przez niego specjalnego utworu inspirowanego tym doświadczeniem pod tytułem „RF1 for orchestra”.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij