[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ



OCEŃ
5.0

Polscy fachowcy szkolą blacharzy Porsche

Blacharze z 26 krajów uczą się fachu w Polsce. Centrum szkoleniowe Porsche działa w Poznaniu.

Mechanicy Porsche na szkoleniu Mechanicy Porsche na szkoleniu

Polscy fachowcy szkolą blacharzy Porsche w całym regionie Europy Środkowej i Wschodniej. W Poznaniu działa bowiem centrum szkoleniowe Porsche, w którym wiedzę i umiejętności zdobywają pracownicy Porsche Centrów z 26 krajów.

– To dla nas prestiż, ale przede wszystkim uznanie dla naszego poziomu wiedzy, wyposażenia i formy, w jakiej prowadzimy szkolenia – mówi Marcin Gąsiorowski, Dyrektor Obsługi Posprzedażnej Porsche w Polsce.

To, że szkolenia pracowników z całego regionu będą odbywały się właśnie w Poznaniu, wcale nie było oczywiste. Firma rozważała również inne lokalizacje. Ale w czasie audytu przed stworzeniem centrum, przedstawiciele Porsche AG zobaczyli poznańskie zaplecze szkoleniowe i doświadczenie trenera.

REKLAMA

REKLAMA

Mechanicy Porsche na szkoleniu Mechanicy Porsche na szkoleniu

Okazało się, że Poznań spełnia wysokie wymagania Porsche i że warto ulokować centrum szkoleniowe dla całego regionu Europy Środkowej i Wschodniej właśnie tutaj.

Szkolenia Porsche wymagają specjalnego przygotowania warsztatu szkoleniowego, bo blacharze Porsche muszą do perfekcji opanować pracę na karoseriach wielomateriałowych. Z tego powodu szkolenia odbywają się w kilkutygodniowych cyklach. W tym roku zostały zorganizowane w styczniu i lutym oraz ostatnio we wrześniu i październiku.

REKLAMA

Mechanicy Porsche na szkoleniu Mechanicy Porsche na szkoleniu

W szkoleniach uczestniczą pracownicy centrów Porsche z 26 krajów – od Grecji, przez kraje bałkańskie, Węgry, Czechy i Słowację, Litwę, Łotwę i Estonię po Ukrainę i Kazachstan. Pracowników blacharni poszczególnych Porsche Centrów wybierają na szkolenia lokalni przedstawiciele marki.

Gdy zatrudniają fachowca, jak najszybciej przeprowadzana jest analiza potrzeb szkoleniowych oraz egzamin teoretyczny i praktyczny. Na ich podstawie pracownik jest wysyłany na odpowiednie szkolenie.

REKLAMA

REKLAMA

Mechanicy Porsche na szkoleniu Mechanicy Porsche na szkoleniu

Jednorazowo przyjeżdża osiem osób z jednego kraju, żeby szkolenie odbywało się jednym języku – polskim lub angielskim z ewentualnym tłumaczeniem na czeski, słowacki, rosyjski lub turecki. Są dwa etapy szkolenia. Pierwszy składający się z dwóch części – szkolenie podstawowe i specjalistyczne trwają łącznie pięć dni.

Uczestnicy poznają wszystkie systemy i trenują naprawę karoserii stalowej. Drugi etap to szkolenie eksperckie. Trwa cztery dni. Tu kursanci ćwiczą naprawę karoserii wielomateriałowych. Ważne jest również szkolenie z umiejętności miękkich, czyli m.in. zasad obsługi klienta.

REKLAMA

Mechanicy Porsche na szkoleniu Mechanicy Porsche na szkoleniu

W badaniach renomowanego amerykańskiego instytutu badawczego J.D. Power Porsche od lat zdobywa czołowe pozycje w rankingach jakości, zarówno dla modeli samochodów (911 i Macan), jak i w zestawieniu fabryk samochodów (zakłady w Lipsku).

Poznańskie centrum szkoleniowe ma zatem do czego równać. I nie ma kompleksów. Zarówno Porsche AG, jak i sami uczestnicy bardzo wysoko oceniają poznańskie szkolenia, jak zapewniają przedstawiciele marki.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij