Polski sponsor zespołu Vodafone McLaren Mercedes

Zespół Vodafone McLaren Mercedes
Zespół Vodafone McLaren Mercedes
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 99 100 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Logo firmy XTB pojawi się na kombinezonach obecnego mistrza świata Jensona Buttona oraz Lewisa Hamiltona - mistrza świata z 2008 roku. Identyczne logo zostanie umieszczone także na górnej pokrywie silnika bolidu Vodafone McLaren Mercedes MP4-25.

Vodafone McLaren Mercedes to jeden z najbardziej utytułowanych zespołów Formuły 1. Od czasów powstania w 1966 roku uzyskał aż 20 tytułów mistrza świata F1, a w 2010 roku jako pierwszy zespół w historii wystartuje z dwoma mistrzami świata, którzy tytuły zdobyli rok po roku, czyli Jensonem Buttonem (w 2009 r.) oraz Lewisem Hamiltonem (w 2008 r.).

"Zastanawiając się nad sponsoringiem, długo analizowaliśmy, który sport i zespół najlepiej odzwierciedla wysokie standardy naszego działania: profesjonalizm, wykorzystanie nowoczesnych technologii i dynamizm. Vodafone McLaren Mercedes spełnia wszystkie te kryteria, jak i niesie ze sobą atrakcyjne możliwości zwiększenia globalnej świadomości oraz obecności marki XTB. Nasza współpraca z firmą Vodafone McLaren Mercedes wyznacza nowy etap dynamicznego rozwoju i ekspansji dla XTB. Jest to także wielki dzień dla Polski" - powiedział Jakub Zabłocki, prezes X-Trade Brokers.

Przypomnijmy, że X-Trade Brokers to dom maklerski, specjalizujący się w rynku walutowym forex oraz w kontraktach terminowych. Współpraca z zespołem Vodafone McLaren Mercedes ma sprawić, że XTB stanie się rozpoznawalna na najważniejszych europejskich rynkach. Jeszcze w tym roku właściciele polskiej firmy  zapowiadają otwarcie czterech oddziałów zagranicznych - we Włoszech, Francji, Portugalii i na Węgrzech.

 

REKLAMA
REKLAMA