Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Polski sponsor zespołu Vodafone McLaren Mercedes

Zespół Vodafone McLaren Mercedes Zespół Vodafone McLaren Mercedes

Logo firmy XTB pojawi się na kombinezonach obecnego mistrza świata Jensona Buttona oraz Lewisa Hamiltona - mistrza świata z 2008 roku. Identyczne logo zostanie umieszczone także na górnej pokrywie silnika bolidu Vodafone McLaren Mercedes MP4-25.

Vodafone McLaren Mercedes to jeden z najbardziej utytułowanych zespołów Formuły 1. Od czasów powstania w 1966 roku uzyskał aż 20 tytułów mistrza świata F1, a w 2010 roku jako pierwszy zespół w historii wystartuje z dwoma mistrzami świata, którzy tytuły zdobyli rok po roku, czyli Jensonem Buttonem (w 2009 r.) oraz Lewisem Hamiltonem (w 2008 r.).

"Zastanawiając się nad sponsoringiem, długo analizowaliśmy, który sport i zespół najlepiej odzwierciedla wysokie standardy naszego działania: profesjonalizm, wykorzystanie nowoczesnych technologii i dynamizm. Vodafone McLaren Mercedes spełnia wszystkie te kryteria, jak i niesie ze sobą atrakcyjne możliwości zwiększenia globalnej świadomości oraz obecności marki XTB. Nasza współpraca z firmą Vodafone McLaren Mercedes wyznacza nowy etap dynamicznego rozwoju i ekspansji dla XTB. Jest to także wielki dzień dla Polski" - powiedział Jakub Zabłocki, prezes X-Trade Brokers.

Przypomnijmy, że X-Trade Brokers to dom maklerski, specjalizujący się w rynku walutowym forex oraz w kontraktach terminowych. Współpraca z zespołem Vodafone McLaren Mercedes ma sprawić, że XTB stanie się rozpoznawalna na najważniejszych europejskich rynkach. Jeszcze w tym roku właściciele polskiej firmy  zapowiadają otwarcie czterech oddziałów zagranicznych - we Włoszech, Francji, Portugalii i na Węgrzech.

 

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Na niecały tydzień przed pierwszym wyścigiem w Bahrajnie, we wtorek 9 marca polska firma X-Trade Brokers oficjalnie ogłosiła rozpoczęcie współpracy z zespołem Formuły 1 Vodafone McLaren Mercedes.
    auto motor i sport, 2010-03-10 14:22:24
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij