Polski tuner Carlex Design przerobił... naczepę

Polska firma tuningowa Carlex Design zadziwia po raz kolejny. Tym razem w ich zdolne ręce wpadła... naczepa zespołu Lukas Motorsport.

Naczepa od Carlex Design
Naczepa od Carlex Design

Carlex Design zajmuje się przerabianiem samochodowych wnętrz. Ich klientami są bogaci właściciele Ferrari, Lamborghini czy Bentleyów, a pojazdy, które wyjeżdżają z warsztatów polskiej firmy są nie do poznania.

REKLAMA

Tym razem jednak eksperci Carlex Design na warsztat wzięli naczepę. Ta służyła wcześniej polskiemu zespołowi wyścigowemu Lukas Motorsport. To w niej przewożone było rasowe Porsche 911 GT3, gotowe do walki na torze. Teraz jej przeznaczenie mocno się zmieniło.

W środku nie ma już ani wyścigowego samochodu, ani intensywnego zapachu paliwa i smarów. Jest czysto, luksusowo i superkomfortowo. Zupełnie jak, nie przymierzając, w apartamencie dla VIP-a.

W czymś, co można uznać za salon, centralne miejsce zajmuje gigantyczny ekran telewizora. Całość kabiny wykończona jest ciemnografitowym drewnem i kontrastującą z nim pomarańczową skórą. Efektu dodają wszechobecne LED-owe listwy, dające dyskretne i eleganckie podświetlenie.

Wygodne sofy oraz stół pozwolą na przeprowadzenie konferencji czy spotkania w gronie przyjaciół. W sąsiednim pomieszczeniu znajduje się z kolei barek, którego nie mogło oczywiście zabraknąć. W oczekiwaniu na drinka można zasiąść na wygodnej kanapie i posiedzieć przy rozkładanym stoliku.

Salon i bar to ważne elementy, ale czym by były bez eleganckiej... łazienki. Specjaliści Carlex Design pomyśleli również o tym. Na jednym ze zdjęć widać elegancką ścianę z ciemnoszarą mozaiką oraz umywalkę, szafkę z lustrzanymi drzwiami i nowoczesne baterie umywalkowe. Wszystko na wysoki połysk.

Cena projektu nie jest oczywiście znana, ale w przypadku tego typu realizacji nie jest to wcale istotne. A wy, chcielibyście skorzystać z gościnności właściciela i udać się w luksusową podróż? Dajcie znać w komentarzach.

REKLAMA