Polskie ceny Nissana Qashqaia po face liftingu

Odświeżony Nissan Qashqai wchodzi do sprzedaży. Polski importer ujawnił cennik oraz wersje i opcje wyposażenia.

Nissan Qashqai
Nissan Qashqai po face liftingu
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 110 200 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Nissan Qashqai to jeden z najchętniej kupowanych aut w swoim segmencie. Niedawno przeszedł gruntowną modernizację, a zmiany obejmują m.in. odświeżoną stylistykę nadwozia, lepszą jakość wykończenia wnętrza czy poprawione właściwości jezdne. Face lifting jest w dużej mierze owocem przesyłanych przez klientów opinii i uwag.

REKLAMA

Z zewnątrz nowy Nissan Qashqai wygląda bardziej dojrzale, a pas przedni zmodyfikowano zgodnie ze stylistyką panującą obecnie wśród nowych modeli marki. W środku w oczy rzuca się przede wszystkim nowe koło kierownicy. Po wejściu do środka da się odczuć natomiast lepszą jakość materiałów.

W odświeżonym Nissanie Qashqai wprowadzono zmiany, mające poprawić prowadzenie samochodu. Polegają one m.in. na tym, że teraz każdy egzemplarz sprzedawany na polskim rynku będzie wyposażony w tylne zawieszenie wykorzystujące konstrukcję wielowahaczową. Daje to odczuwalną różnicę w porównaniu do belki skrętnej - zarówno jeśli chodzi o komfort, jak i bezpieczeństwo jazdy.

Jak podaje producent, niektóre technologie są w tym modelu nowością, a inne zostały zmodernizowane, przez wprowadzenie nowych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa. Kierowcy już niedługo będą mogli na przykład wybrać nowego Nissana Qashqai z technologią autonomicznej jazdy ProPILOT.

W odnowionym Qashqaiu zachowano dotychczasową gamę silników. Są tu zatem do wyboru dwa silniki benzynowe: 1.2 DIG-T 115 KM i 1.6 DIG-T 163 KM oraz dwa wysokoprężne: 1.5 dCi 110 KM i 1.6 dCi 130 KM. Wśród przekładni mamy sześciobiegową skrzynię manualną lub przekładnię automatyczną Xtronic oraz dwa rodzaje napędu - na jedną lub obie osie.

REKLAMA

REKLAMA

Nissan Qashqai
Nissan Qashqai po face liftingu

Oferta nowego Nissana Qashqai składać się będzie z pięciu poziomów wyposażenia: Visia, Acenta, N Connecta, Tekna oraz najwyższego Tekna+, będącego nowością w tym modelu.

REKLAMA

Nissan Qashqai
Nissan Qashqai po face liftingu

W podstawowej wersji Visia wyposażenie obejmuje między innymi 6 poduszek powietrznych, system wspomagania ruszania pod górę, tempomat i ogranicznik prędkości, światła LED do jazdy dziennej, zdalnie sterowane elektryczne szyby z funkcją auto, lusterka zewnętrzne regulowane i podgrzewane elektrycznie, manualną klimatyzację, system audio z 4 głośnikami, złączem USB i Bluetooth oraz system Stop/Start. Ceny modelu w tej wersji rozpoczynają się od 79 750 zł.

REKLAMA

REKLAMA

Nissan Qashqai
Nissan Qashqai po face liftingu

Wyposażenie poziomu Acenta obejmuje dwustrefową, automatyczną klimatyzację, automatycznie składane lusterka, przednie lampy przeciwmgłowe, przednie i tylne czujniki parkowania, system audio z 6 głośnikami oraz 17-calowe felgi ze stopów metali lekkich. Podstawowa cena modelu w tej wersji to 87 850 zł.

REKLAMA

Nissan Qashqai
Nissan Qashqai po face liftingu

W wersji N-Connecta, której ceny rozpoczynają się od 98 450 zł, wyposażenie nowego Nissana Qashqai poszerzono między innymi o system kamer 360°, system inteligentnego kluczyka, pakiet bezpieczeństwa, 18-calowe felgi ze stopów metali lekkich, relingi dachowe, multimedialny system NissanConnect, antenę w kształcie płetwy rekina oraz nowe, jednobryłowe fotele przednie.

REKLAMA

REKLAMA

Nissan Qashqai
Nissan Qashqai po face liftingu

Tekna w wyposażeniu standardowym oferuje z kolei 19-calowe felgi, adaptacyjne reflektory Full LED z funkcją doświetlania zakrętów, pakiet bezpieczeństwa Safety Shield Plus (ostrzeganie o pojeździe w martwym polu, ostrzeganie o zmęczeniu kierowcy, inteligentny asystent parkowania, ostrzeganie o ruchu poprzecznym z tyłu), podgrzewane przednie siedzenia oraz nowe, jednobryłowe fotele przednie. Za tak wyposażonego Nissana Qashqai z benzynowym silnikiem 1.2 DIG-T 115 KM trzeba zapłacić 107 450 zł.

REKLAMA

Nissan Qashqai
Nissan Qashqai po face liftingu

Do gamy dołączyła jeszcze jedna, najwyższa wersja wyposażenia - Tekna+. Tutaj przednie i tylne fotele zostały pokryte skórą Nappa. Przednie fotele są elektrycznie regulowane. Nowością jest także 8-głośnikowy system BOSE Premium. Elementem standardowego wyposażenia Nissana Qashqai Tekna+ jest także szklany, panoramiczny dach. Ceny modelu w tej wersji rozpoczynają się od 118 850 zł.

REKLAMA

REKLAMA

Nissan Qashqai
Nissan Qashqai po face liftingu

Qashqai nadal będzie produkowany w zakładach Nissana w Sunderland w Wielkiej Brytanii. Sieć autoryzowanych dealerów Nissana w Polsce właśnie rozpoczęła przyjmowanie zamówień na nowego Nissana Qashqai. Pierwsze egzemplarze trafią do klientów na przełomie lipca i sierpnia.

Zobacz także:
REKLAMA