Porsche 911 R za 4 miliony zł?!

Limitowane do zaledwie 991 egzemplarzy Porsche 911 R z pewnością mocno zyska na wartości w najbliższych latach. Jednak nabywca tego wyjątkowego samochodu postanowił już teraz na nim zarobić. I to czterokrotnie.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 553 000 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Na zagranicznym portalu aukcyjnym pojawiło się ogłoszenie o sprzedaży nowego, białego Porsche 911 R za kwotę, bagatela, 950 tys. euro. W przeliczeniu daje to jakieś 4,1 mln zł. Dla porównania ceny Porsche 911 R zaczynają się w Polsce od 938 720 zł, czyli właściciel samochodu chce zarobić czterokrotnie w ciągu zaledwie kilku tygodni od premiery.

Co ciekawe, w ogłoszeniu pojawiły się wyłącznie prasowe zdjęcia samochodu, co wskazuje na to, że nabywca nie odebrał jeszcze swojego egzemplarza, a już spekuluje ceną.

Porsche 911 R powstanie w liczbie 991 egzemplarzy. Jest to lżejsza wersja ekstremalnego modelu 911 GT3 RS. Auto zostało wyposażone w manualną skrzynię biegów i jest ukierunkowane na dostarczanie jeszcze większej frajdy z jazdy. Samochód cieszył się ogromnym zainteresowaniem od momentu premiery. Wszystkie egzemplarze zostały sprzedane zaledwie w 12 minut po ogłoszeniu cennika.

Ten model z pewnością szybko uzyska miano kultowego "przyszłego klasyka". Jednak czterokrotnie wyższa cena to naprawdę przesada. Jesteśmy ciekawi, czy znajdą się chętni?

Zobacz także:
REKLAMA