[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Porsche 911 Targa 4S dla Modesta Amaro

Wojciech Modest Amaro, jeden z ambasadorów marki w Polsce i wielki fan serii 911, przesiadł się właśnie do nowego modelu, jakim jest Porsche 911 Targa 4S.

Porsche 911 Targa 4S Modesta Amaro Porsche 911 Targa 4S Modesta Amaro, fot. Porsche

Najsłynniejszy polski szef kuchni, właściciel restauracji Atelier Amaro, która jako pierwsza w Polsce została nagrodzona gwiazdką Michelin, odebrał kluczyki do swojego nowego samochodu. Wojciech Modest Amaro, bo o nim mowa, wybrał tym razem Porsche 911 Targa 4S.

Przypomnijmy, że Porsche 911 Targa napędza 6-cylindrowy, podwójnie turbodoładowany silnik typu bokser o pojemności 3 litrów i mocy 420 KM, połączony z dwusprzęgłową automatyczną skrzynią biegów PDK oraz napędem na obie osie. Dzięki pakietowi Sport Chrono samochód przyspiesza od 0 do 100 km/h w zaledwie 4 sekundy. Jego prędkość maksymalna delikatnie przekracza 300 km/h, sięgając dokładnie 301 km/h.

REKLAMA

REKLAMA

Porsche 911 Targa 4S Modesta Amaro Porsche 911 Targa 4S Modesta Amaro, fot. Porsche

Konfigurując swój egzemplarz Porsche 911 Targa 4S, Wojciech Modest Amaro postawił na szary lakier Crayon oraz niebiesko-szarą skórzaną tapicerkę. Indywidualny charakter auta mają zaznaczać 20-calowe obręcze 911 Turbo i czarny pałąk Targa z satynowym wykończeniem.

Całości efektu dopełniają diodowe reflektory z czarnym wypełnieniem, lusterka boczne SportDesign, a także detale z Porsche Exclusive Manufaktur w postaci lakierowanego logo „PORSCHE” z tyłu samochodu, czy pasów bezpieczeństwa w tym samym szarym odcieniu, co lakier karoserii.

O komfort jazdy dba kilka opcjonalnych elementów, w tym m.in. wentylacja foteli oraz adaptacyjny tempomat.

REKLAMA

Porsche 911 Targa 4S Modesta Amaro Porsche 911 Targa 4S Modesta Amaro, fot. Porsche

– Istotą wielkiej gastronomii jest wysoka jakość utrzymywana przez cały czas. Właśnie to cenią inspektorzy Michelina. A ja to samo cenię w Porsche: konsekwencję w zachowaniu najwyższego poziomu. Osiągów, jakości, techniki – mówi Wojciech Modest Amaro, szef kuchni Atelier Amaro, pierwszej restauracji w Polsce nagrodzonej gwiazdką Michelin. Jako ambasador marki Porsche od kilku lat pozostaje wierny kultowej „911”.

– W kuchni najważniejszy jest smak. Wierzę, że podobnie jest z samochodami. Targa to szczególna kompozycja: łączy przyjemność z jazdy pod gołym niebem i sportowe doznania podczas jazdy z niebanalnym stylem – dodaje słynny szef kuchni.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 488 500 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij