Porsche 911 Turbo S - TopCar da Ci 750 KM!

Pewnie nie wielu z Was wie, ale w Rosji odbywają się również targi motoryzacyjne. Impreza w Moskwie ma raczej lokalny charakter, ale tamtejszy klient ma bardzo zasobny portfel. To dla takich ludzi powstało Porsche 911 Turbo S dłubnięte przez firmę TopCar.

Porsche 991 Stinger GTR gen.2 od TopCar
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 553 000 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Najważniejsze zmiany to oczywiście mechaniczny doping, który zaserwowało laboratorium badawcze TopCar. Moc w Stinger GTR gen.2 wzrosła z seryjnych 580 KM do obłędnych 750 KM. Dlaczego obłędnych? Bo już seryjne 911 Turbo S ma ich aż nadto, a nawet w kabriolecie taka moc daje sporą dawkę emocji. Dodatkowy zastrzyk przyszedł wraz z wymianą m.in. układu wydechowego. TopCar zadbał również o nowy układ hamulcowy, który musi czasem powstrzymać bestię przed szaleńczą szarżą.

 

Porsche 991 Stinger GTR gen.2 od TopCar

Z zewnątrz samochód wyróżniają elementy, które upodabniają go do Porsche 911 GT3 RS. Są to m.in. dodatkowy wyloty powietrza w nadkolach, pozwalające jeszcze lepiej chłodzić hamulce. Poza tym wiele elementów jak przednia maska, progi, część zderzaków wykonano z włókna węglowego. Oczywiście nie mogło zabraknąć efektownego, tylnego spojlera. Ten, a jakże został wykonany z karbonu.

TopCar nie zdradza ceny pakietu, ale ten na pewno nie jest tani. Już samo Porsche 911 Turbo S to samochód, którego cena zbliża się do ok. 1 mln złotych.

Zobacz także:
REKLAMA