[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Porsche 911 Turbo i Turbo S - nowe 580 KM

Porsche 911 to model, który nie potrzebuje radykalnych zmian, by nawiązywać równą walkę z konkurencją. To auto zawsze dyktuje tempo i to inni starają się równać do flagowego produktu z Zuffenhausen. Halo, producenci! Znów jesteście w tyle, Porsche przedstawia nowe 911 Turbo i Turbo S.

Porsche 911 Turbo i 911 Turbo S

Rok jeszcze się nie skończył, a Porsche już dziś przedstawia swoje auto, które pojawi się na targach NAIAS. Te w styczniu odbędą się w mekce amerykańskiej motoryzacji, Detroit. Porsche 911 Turbo i Turbo S po faceliftingu poznamy po nowych klamkach drzwi, tylnych światłach, nowej osłonie silnika oraz przednim i tylnym zderzaku. Wsiadając do samochodu dostrzeżemy nowe koło kierownicy z okrągłym przełącznikiem. Pozwala on na regulację ustawień auta, a możemy wybierać jeden z czterech: Normal, Sport, Sport Plus i Individual. Porsche poprawiło także system multimedialny oraz w 911 Turbo i Turbo S zamontowano nowe audio Bose.

Pod tylną klapą najważniejszy element auta, czyli silnik. W obu wariantach wzrosła moc jednostki 3,8 l twin turbo. Konkretnie o 20 KM. I tak w 911 Turbo mamy 540 KM mocy, zaś w Turbo S maksymalnie kierowca będzie miał do dyspozycji 580 KM. Ok, ale co nam to daje? Pierwsza setka w czasie 3 sekund i maksymalne 320 km/h (911 Turbo) oraz w wersji Turbo odpowiednio 2,9 s i 330 km/h maksymalnie na "budziku". Na koniec rzecz najmniej istotna, Porsche chwali się, że spalanie w obu wersjach spadło o 0,6 l/100 km. Szok i niedowierzanie, jak oni tego dokonali?!

Ceny Porsche 911 Turbo w Niemczech rozpoczynają się od 174 669 euro.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 488 500 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij