Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Porsche 918 Spyder wzywane do serwisu

Porsche 918 Spyder to ogromny skok technologiczny. Auto jest naszpikowane najnowszą elektroniką i najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Niestety, to niesie ze sobą także falę usterek. Porsche po raz trzeci wzywa właścicieli 918 Spyder do serwisu.

Porsche 918 Spyder

Tym razem chodzi o podatne na uszkodzenia wiązki przewodów elektrycznych spowodowanych przez elementy wykonane z włókna węglowego. To z kolei może spowodować uszkodzenie układu chłodzenia. Dokładna liczba aut wzywanych do serwisu nie jest znana. Mówi się o 223 sztukach z USA, 76 z Niemiec i 23 ze Szwajcarii.

Warto dodać, że Porsche bardzo szybko wykrywa błędy, bowiem całe zamieszanie dotyczy samochodów wyprodukowanych w połowie kwietnia. Oczywiście wszyscy właściciele wadliwych aut zostaną wezwani do serwisu. Naprawa potrwa pół dnia.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 232 320 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>To już trzecia akcja serwisowa związana z Porsche 918 Spyder. Tym razem uszkodzeniu może ulec system chłodzenia. Ponad 300 aut wzywanych jest do serwisu.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Porsche-918-Spyder-wzywane-do-serwisu,19833,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-05-26 10:50:45
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij