Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Porsche Carrera 4S od firmy TechArt

TechArt Porsche Carrera 4S TechArt Porsche Carrera 4S

Zmiany wprowadzono głównie w elementach mechanicznych samochodu. Przede wszystkim zwiększono moc 3,8-litrowego silnika z 385 do 415 koni mechanicznych, co możliwe było dzięki przeprogramowaniu jednostki sterującej ECU, a także zastosowaniu specjalnego układu wydechowego z polerowanymi kanałami.

Specjaliści z TechArt zadbali także o odpowiednie właściwości jezdne Carrery z napędem na cztery koła. Zastosowano m.in. sportowe zawieszenie z amortyzatorami o regulowanej sile tłumienia oraz nowe sprężyny. W wyposażeniu znalazł się również system pozwalający na uniesienie przodu pojazdu o 60 mm (podczas jazdy z prędkością do 60 km/h), co pozwala na bezproblemowe pokonanie większych nierówności w nawierzchni.

Klienci mogą także wyposażyć swoje Porsche w 19- lub 20-calowe obręcze aluminiowe oraz zestaw aerodynamiczny obejmujący przedni i tylny spoiler, nakładki progowe oraz elementy dekoracyjne lusterek zewnętrznych i reflektorów. Co więcej, w ofercie firmy TechArt znajdują się trzy różne rodzaje tylnego skrzydła, jak również nowy tylny dyfuzor.

Wnętrze może zostać obszyte elegancką skórą oraz wykończone aluminiowymi wstawkami.

Źródło: Moto Target

 

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 488 500 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    TechArt zaprezentował oficjalny pakiet tuningowy przewidziany dla modelu Porsche 911 Carrera 4S po liftingu.
    auto motor i sport, 2009-11-12 16:50:07
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij