Porsche Classic Centre - pierwszy taki salon

Porsche Classic Centre to salon, w którym kupisz i naprawisz klasyczne modele producenta z Zuffenhausen. Samochody, które tam się znajdą są w świetnym stanie, a jeśli przywieziesz im takie, które nie są, spece doprowadzą go do stanu tzw. perełki.

Porsche Classic Centre
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 239 470 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Pierwsze na świecie Porsche Classic Centre zostanie otwarte dokładnie dzisiaj w Gelderland, w Holandii. Salon będzie specjalizował się w naprawie oraz serwisowaniu klasycznych modeli z Zuffenhausen. Niemiecka marka podaje, że ponad 70% wszystkich wyprodukowanych samochodów wciąż jeździ po drogach! W związku z tym Porsche zdecydowało otworzyć punkty sprzedaży oraz naprawy tych wszystkich samochodów.

REKLAMA

Porsche chce w przyszłości rozbudować sieć Classic Centre i do 2018 roku ma powstać aż 100 takich salonów, m.in. w Belgii, Australii, USA i Kanadzie. Wiele z nich zostanie też połączonych z tradycyjnymi salonami Porsche.

Porsche Classic Centre zajmuje się sprzedażą samochodów klasycznych z pewną historią, w doskonałym stanie. Drugą stroną jest bardzo rozbudowany serwis, w którym będzie można dokonywać drobnych napraw, jak również od postaw odrestaurować auto. Serwisy mają zapewnić dostęp do ponad 52 tys. części.

Porsche podaje, że w Niemczech ok. 24 punktów z klasycznymi modelami już działa, jednak ten nowo otwarty w Holandii jest pierwszym niezależnym salonem Classic Centre.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA