Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Porsche GT3 RS: Problemy z aerodynamiką

Porsche narobiło sporo szumu prezentując nową generację GT3 RS w Genewie, w marcu tego roku. Teraz okazuje się, że inżynierowie trochę się pospieszyli.

Porsche 911 GT3 RS rozbite

Porsche mocno spieszyło się, żeby zdążyć z premierą niesamowitego GT3 RS, które zadebiutowało w marcu tego roku w Genewie. Teraz wychodzą niedoróbki, z którymi nie zdążyli uporać się inżynierowie.

Właściciele nowych Porsche GT3 RS wskazują na niedopracowane właściwości aerodynamiczne. Wszystkiemu winny jest body kit, który generuje zbyt dużą siłę docisku. Zawieszenie sobie z tym nie radzi i zaczynają się problemy.

Jeden z właścicieli GT3 RS, który wybrał się na tor Nurburgring opisał wadę. Okazuje się, że powietrze zbyt mocno dociska przednią oś do podłoża i koła ocierają się o błotniki, a przedni zderzak trze o asfalt. Po kilku okrążeniach okazało się, że kierunkowskazy, zderzak i błotnik zostały kompletnie zniszczone.

Przypomnijmy, że jedno GT3 RS zostało już rozbite. Nie wiadomo, czy przyczyną wypadku była kwestia aerodynamiczna. Na razie Porsche nie odpowiedziało na opinię od właściciela pechowego samochodu.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 488 500 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij