[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Porsche Panamera 10 Years Edition

Porsche Panamera kończy 10 lat i z tej okazji producent przygotował specjalną wersję, nazwaną po prostu 10 Years Edition.

Porsche Panamera 10 Years Edition Porsche Panamera 10 Years Edition
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 433 680 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Porsche świętuje dziesiątą rocznicę modelu Panamera, prezentując jego specjalną edycję. Wyposażenie nowej Panamery 10 Years Edition jest godne okrągłej rocznicy. O tym za chwilę. Poza tym rocznicowy model wyróżnia się elementami stylistycznymi, jak choćby 21-calowe obręcze Panamera Sport Design w metalizowanym kolorze białego złota, z satynowym wykończeniem.

Poza tym znajdziemy tu, utrzymane w tym samym, odcieniu logo Panamera10 na przednich drzwiach. Jubileuszowe logo znajduje się także w kabinie, na panelu ozdobnym przed pasażerem z przodu i osłonach progów drzwi.

Wnętrze wykończono czarną, częściowo skórzaną tapicerką. Atmosferę podkreślają dekoracyjne przeszycia w kolorze białego złota. Nowa urodzinowa edycja jest dostępna dla wariantów Panamera 4 i Panamera 4 E-Hybrid oraz dla odmian Sport Turismo z tymi samymi zespołami napędowymi.

Zobacz także: trzy tysiące nowych BMW i Mini gnije na parkingu

REKLAMA

REKLAMA

Porsche Panamera 10 Years Edition Porsche Panamera 10 Years Edition

Porsche Panamera 10 Years Edition – wyposażenie

Panamera 10 Years Edition jest fabrycznie wyposażona w wiele dodatkowych elementów z zakresu komfortu i bezpieczeństwa. W standardzie znajdą się tu m.in.:

  • matrycowe reflektory LED z PDLS Plus,
  • asystent zmiany i utrzymania pasa ruchu z rozpoznawaniem znaków drogowych, asystent parkowania z kamerą cofania,
  • panoramiczny dach,
  • przyciemniane szyby,
  • podgrzewane komfortowe fotele z 14-zakresową regulacją i herbem Porsche na zagłówkach,
  • domykanie drzwi,
  • cyfrowe radio oraz nagłośnienie przestrzenne BOSE.

W modelu rocznicowym standardowo montowane jest trójkomorowe adaptacyjne zawieszenie pneumatyczne z systemem Porsche Active Suspension Management (PASM) oraz wspomaganie układu kierowniczego Plus.

Porsche Panamera 10 Years Edition – ceny

Hybrydowe odmiany Panamera 10 Years Edition zostają wyposażone w pokładową ładowarkę o mocy 7,2 kW zamiast standardowych 3,6 kW.

Porsche Panamera 4 10 Years Edition z 2,9-litrową jednostką biturbo o mocy 330 KM można już zamawiać w cenie od 522 tys. zł. Wariant Sport Turismo z tym samym silnikiem kosztuje od 535 tys. zł.

Ceny urodzinowej edycji Porsche Panamera 4 E-Hybrid startują od 580 tys. zł, a odmiany Sport Turismo – od 593 tys. zł. 2,9-litrowy motor biturbo i mocny, 136 konny silnik elektryczny dostarczają tu łącznie 340 kW (462 KM).

Zobacz także: Lamborghini Sian - szybki jak błyskawica

REKLAMA

Porsche Panamera 10 Years Edition Porsche Panamera 10 Years Edition

Porsche Panamera ma już 10 lat

Porsche Panamera to model, który łączy osiągi auta sportowego z luksusem limuzyny – i tak jest od 2009 r. W ciągu ostatnich 10 lat model ten służył producentowi do wprowadzania nowoczesnych rozwiązań, które później trafiły również do innych samochodów Porsche.

Obecna, druga generacja pojazdu jest w całości wytwarzana w fabryce Porsche w Lipsku i oferowana w trzech wersjach nadwoziowych. Jak dotąd klientom dostarczono ponad 250 tysięcy egzemplarzy Porsche Panamera.

Druga generacja modelu

Opracowanie drugiej generacji modelu Panamera (symbol G2) wiązało się z wdrożeniem w sumie trzech wersji. Oprócz limuzyny, zaprezentowanej w Berlinie 28 czerwca 2016 r., i wersji z wydłużonym rozstawem osi na tej samej platformie zbudowano trzeci wariant modelu o nazwie „Sport Turismo”.

Gama silników benzynowych obejmuje jednostki o mocy od 330 do 550 KM. Dodatkowo, Porsche wykorzystało potencjał elektryfikacji drugiej generacji modelu Panamera. Zastosowana tu technika doładowania z Porsche 918 Spyder zapewnia sportowe osiągi. Topowa odmiana Panamera Turbo S E-Hybrid generuje moc systemową 680 KM.

Zobacz także: znajdź wymarzony samochód w najlepszej cenie!

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij