Porsche Panamera Exclusive Series - jeszcze więcej luksusu

W Porsche Panamera Exclusive Series lakier jest dwukolorowy, skórę można znaleźć tam, gdzie normalnie jej nie ma, a jego właściciel może poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo, bowiem superekskluzywnych Porsche powstanie tylko 100 sztuk.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 433 680 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Porsche Panamera z ekskluzywnej serii jest oparta na wydłużonej wersji Turbo S Executive. Ta odmiana stoi na samym szczycie oferty - jakżeby inaczej. Pod maską znajdziemy V-ósemkę o mocy 570 KM.

Lakier limitowanej Panamery jest czarny "z elementami orzechowego brązu". Auta będą malowane ręcznie. Przedni grill i 20-calowe felgi Sport Classic są teraz w kolorze czarnym.

Wnętrze obszyto brązową skórą i znajduje się ona dosłownie wszędzie. Na boczkach drzwi, wewnętrznych klamkach, górnej i dolnej desce rozdzielczej, na tunelu środkowym, a nawet w uchwytach nad drzwiami. Na zamówienie, skórą obszyta może być także podłoga bagażnika. Materiał jest specjalnie (czyt. ręcznie) dobierany i pikowany, żeby zapewnić lepszą wentylację. Na desce rozdzielczej znalazło się drzewo orzechowe.

Jak to w limitowanych wersjach bywa, każde z aut jest ponumerowane. Tak samo każda Panamera otrzyma swój własny numerek. Wszystkie emblematy i tabliczki z numerem są oczywiście robione ręcznie.

Porsche Panamera Exclusive Series występuje tylko z kierownicą po lewej stronie. Ile to kosztuje? "Jedyne" 250 tys. euro.

Zobacz także:
REKLAMA