Porsche Panamera Executive w Los Angeles

Porsche dziś przedstawiło swoją propozycję na targach LA auto show. W Mieście Aniołów producent z Zuffenhasuen pokaże Panamerę Executive i Panamerę z nowym silnikiem V6 turbo.

Porsche Panamera Executive
Porsche Panamera Executive
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 433 680 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Porsche przygotowało wersję przedłużoną Executive, która już w standardzie ma duży panoramiczny dach, komfortowe fotele przednie i tylne z funkcją podgrzewania oraz wszechstronną regulacją elektryczną a także adaptacyjne zawieszenie pneumatyczne z elektroniczną kontrolą siły tłumienia (Porsche Active Suspension Management – PASM). Również seryjnie montowana jest roleta za tylnymi zagłówkami.

REKLAMA

Panamera w wariancie przedłużonym będzie również dostępna w wersji Panamera 4S Excutive i Panamera Turbo Executive. Na pokładzie seryjnie oferowane są m.in. skrętna tylna oś i system cichego domykania drzwi. A dodatkowo wariant Turbo Executive ma czterostrefową klimatyzację, LED-owe reflektory z systemem Porsche Dynamic Light System (PDLS) oraz nastrojowe oświetlenie kabiny.

Za dodatkową opłatą do wersji Executive można zamówić rozbudowaną konsolę centralną dla pasażerów siedzących z tyłu. Do tego jako opcja oferowane są dwa składane stoliki i indukcyjny konektor antenowy dla dodatkowego smartfona (zależnie od rynku).

Z kolei system Porsche Rear Seat Entertainment to dwa odłączane 10,1-calowe ekrany montowane na oparciach foteli. Można je wykorzystywać jako przenośne tablety poza samochodem.

Nowy silnik, który trafi do bazowej odmiany to przekonstruowana V-szóstka o pojemności 3 litrów. Motor oferuje 330 KM, o 20 KM więcej niż w poprzednim tego typu silniku. Porsche chwali się, że jednostka zużywa przy tym o 1,0 l/100 km mniej paliwa. Nowy silnik V6 będzie dostępny w Panamerze z napędem na tył oraz przekazywanym na obie osie.  

Zobacz także:
REKLAMA