[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Porsche Panamera GTS – znamy ceny

Rodzina modeli Porsche Panamera powiększyła się właśnie o odmianę GTS, dostępną dla obu wersji nadwozia. Znamy już polskie ceny aut.

Porsche Panamera GTS 2018 Porsche Panamera GTS 2018, fot. Porsche

Porsche uzupełnia gamę modelu Panamera o dwa kolejne sportowe warianty. Pod maską pracuje 4-litrowy silnik V8 biturbo o mocy 460 KM. Dynamicznie zestrojone zawieszenie, w tym trójkomorowe zawieszenie pneumatyczne, a także design i wyposażenie – to wszystko czyni z modeli Panamera GTS oraz Panamera GTS Sport Turismo prawdziwych sportowców.

Sercem obu nowych modeli Porsche Panamera GTS jest 4-litrowy silnik V8 biturbo o mocy 460 KM i maksymalnym momencie obrotowym 620 Nm, który standardowo współpracuje ze sportowym układem wydechowym. Jednostka wyposażona jest w filtr cząstek stałych.

Zobacz także: nowe Porsche Jimka - jedyne na świecie

REKLAMA

REKLAMA

Porsche Panamera GTS 2018 Porsche Panamera GTS 2018, fot. Porsche

Jeśli chodzi o porównanie z poprzednikiem, nowa jednostka jest mocniejsza o 20 KM i 100 Nm. W połączeniu z seryjnym pakietem Sport Chrono nowy napęd zapewnia modelom Panamera GTS i Panamera GTS Sport Turismo przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 4,1 s. Ich prędkość maksymalna wynosi, odpowiednio, 292 i 289 km/h.

Napęd na obie osie Porsche Traction Management (PTM) oraz 8-biegowa przekładnia dwusprzęgłowa PDK dbają o skuteczne przenoszenie momentu obrotowego na asfalt. Jak podaje producent, średnie zużycia paliwa wynosi 10,3 l/100 km, a w przypadku Sport Turismo - 10,6 l/100 km.

REKLAMA

Porsche Panamera GTS 2018 Porsche Panamera GTS 2018, fot. Porsche

W standardzie montowane jest tu adaptacyjne, trójkomorowe zawieszenie pneumatyczne. Sportowe podwozie modeli GTS zostało obniżone o 10 mm, a system aktywnego tłumienia Porsche Active Suspension Management (PASM) otrzymał jeszcze bardziej sportowe nastawy. Duże hamulce, z tarczami o średnicy 390 mm z przodu, 365 mm z tyłu, zapewniają skuteczne zatrzymanie samochodu.

Jeśli chodzi o wygląd, pakiet Sport Design z przednim pasem z nowymi, czarnymi akcentami, czarnym wykończeniem dolnej partii tyłu nadwozia oraz szeregiem ciemniejszych dodatków nadaje rasowych cech. Modele GTS standardowo wyposażono w 20-calowe koła z obręczami Panamera Design.

REKLAMA

REKLAMA

Porsche Panamera GTS 2018 Porsche Panamera GTS 2018, fot. Porsche

Lista wyposażenia modeli GTS obejmuje cyfrowy kokpit Porsche Advanced Cockpit, systemy wspomagające takie jak Porsche InnoDrive, w tym adaptacyjny tempomat, czy opcjonalną tylną oś skrętną. Warianty GTS oferują również element, który debiutuje w całej palecie modelu Panamera – ekran head-up.

Nowe modele Panamera GTS można już zamawiać. Panamera GTS kosztuje od 641 230 zł, a Panamera GTS Sport Turismo – od 655 870 zł.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 415 360 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij