[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Porsche Panamera Sport Turismo Grand GT od Techart

Podczas targów motoryzacyjnych w Genewie niemiecki tuner Techart pokaże swoją wersję Porsche Panamera Sport Turismo, nazwaną Grand GT.

Techart Porsche Panamera Sport Turismo GrandGT Techart Porsche Panamera Sport Turismo GrandGT

Techart przyciągnie na swoje genewskie stoisko tłumy oglądających, bo też i będzie co oglądać. Chodzi o Porsche Panamerę Sport Turismo w wersji GrandGT - ciemnozielony, lśniący i ultraluksusowy krążownik szos o mocy 630 koni mechanicznych.

Panamera w wydaniu GrandGT wygląda tyle obłędnie, co kontrowersyjnie. Z zewnątrz lśniący zielony lakier prezentuje się bardzo elegancko, za to ogrom brązowej skóry w kabinie trochę przytłacza.

REKLAMA

Techart Porsche Panamera Sport Turismo GrandGT Techart Porsche Panamera Sport Turismo GrandGT

Auto jest przy tym bardzo agresywnie stylizowane, z szerokim dyfuzorem i dwiema podwójnymi końcówkami wydechu, mocno poszerzonymi nadkolami i przeprojektowanym zderzakiem oraz maską.

Efektu całości dodają pokaźne, 22-calowej średnicy felgi "Formula IV", z pięcioma podwójnymi szprychami, pochodzące z magazynów niemieckiego tunera.

REKLAMA

Techart Porsche Panamera Sport Turismo GrandGT Techart Porsche Panamera Sport Turismo GrandGT

O ile z zewnątrz design Panamery od Techartu nie jest przesadzony i mieści się w kanonach przyjemnego dla oka tuningu, tak wnętrze spodoba się raczej nielicznym. Wszechobecna jest tu brązowa skóra, która może i jest bardzo elegancka, ale kiedy ląduje dosłownie na każdej powierzchni, włącznie z kołem kierownicy i podszybiem, można mówić o przesadzie.

REKLAMA

Techart Porsche Panamera Sport Turismo GrandGT Techart Porsche Panamera Sport Turismo GrandGT

Jednostka napędowa, która pracuje pod długą maską, może jednak rozwiać wątpliwości, związane z kwestiami estetyki. Inżynierowie wzięli bowiem na warsztat 550-konny silnik Panamery Sport Turismo Turbo i podkręcili go do poziomu 630 KM. Moment obrotowy z kolei wzrósł z 769 Nm do poziomu 900 Nm.

REKLAMA

Techart Porsche Panamera Sport Turismo GrandGT Techart Porsche Panamera Sport Turismo GrandGT

Z takim zestawem Panamera Sport Turismo GrandGT przyspiesza od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,4 sekundy, podczas gdy seryjny model z pakietem Chrono potrzebuje na to o 0,2 s więcej, a bez pakietu o 0,4 s.

Więcej szczegółów dotyczących tej podrasowanej przez Techart Panamery Sport Turismo poznamy na salonie samochodowym w Genewie.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 415 360 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij