[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Porsche Panamera Sport Turismo - luksusowe kombi

Na kilka dni przed oficjalnym odsłonięciem w Genewie, Porsche pokazało w sieci model Panamera Sport Turismo. Luksusowe kombi z Zuffenhausen zaoferuje wysoki komfort podróżowania i powiększoną przestrzeń bagażową.

Porsche Panamera Sport Turismo Porsche Panamera Sport Turismo

Porsche Panamera Sport Turismo ma 5049 mm długości, 1428 mm wysokości i 1937 mm szerokości, a rozstaw osi wynosi 2950 mm. Wymiary są niemal identyczne jak w klasycznym modelu. Obydwa modele różni zaledwie wysokość - kombi jest o 5 mm wyższe.

Po raz pierwszy w historii Porsche oferuje model, który na tylnej kanapie pomieści trzech pasażerów w układzie 2+1. Jednak na życzenie klientów luksusowe kombi może pozostać autem czteromiejscowym, z dwoma indywidualnymi fotelami z tyłu.

Zwykle w przypadku modeli Porsche nie interesowaliśmy się pojemnością bagażnika. W tym przypadku to sprawa kluczowa, a Panamera Sport Turismo oferuje 520 litrów przestrzeni w tylnej części kabiny. Po złożeniu tylnej kanapy bagażnik rośnie do 1390 litrów. W wersji hybrydowej wartości są trochę mniejsze - 425 i 1295 litrów. Lista wyposażenia opcjonalnego oferuje system zarządzenia przestrzenią bagażową, czyli zintegrowane szyny i uchwyty na siatkę mocującą. Ponadto można wyposażyć bagażnik w gniazdko 230 V.

REKLAMA

REKLAMA

W nowym modelu zadebiutował adaptacyjny tylny spojler, który może być nachylony pod trzema różnymi kątami. Wszystko zależy od prędkości oraz wybranych ustawień samochodu. Tylna lotka potrafi generować 50 kg docisku tylnej osi.

W kabinie Panamery Sport Turismo poczujemy się tak samo jak w standardowej wersji. Materiały o wysokiej jakości otoczono wielkimi ekranami dotykowymi. Nie zabraknie systemów bezpieczeństwa oraz elektronicznych wspomagaczy kierowcy.

Klienci mogą już zamawiać Porsche Panamera Sport Turismo, ale rynkowa premiera tego modelu w Europie nastąpi dopiero w październiku. Polski cennik jeszcze nie został opublikowany, ale w Niemczech ceny startują od 448 300 zł za wersję Panamera 4 Sport Turismo (330 KM). Najdroższy model Panamera Turbo Sport Turismo (550 KM) będzie kosztować prawie 775 tys. zł.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 415 360 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij