Porsche i Muhammad Ali - hołd dla legendy boksu

Muhammad Ali dla boksu jest niczym Michael Jordan dla koszykówki. Niestety legendarny mistrz świata w wadze ciężkiej zmarł na początku czerwca, a jego pogrzeb odbył się w piątek w rodzinnym Louisville.

Porsche
Muhammad Ali w reklamie Porsche 911
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 553 000 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Muhammad Ali w swojej zawodowej karierze stoczył 61 walk, wygrał 56 z czego aż 37 przez nokaut. Fenomenalny "Ali" musiał tylko 5 razy uznać wyższość przeciwnika, z którym się mierzył. W ringu przegrywał z Joe Frazierem, Kenem Nortonem, Leonem Spinksem, Larry Holmesesm i Trevorem Berbickiem. Muhammad Ali zmarł 3 czerwca 2016 roku po długiej walce z chorobą Parkinsona.

W nowej reklamie Porsche obok nowego 911 wystąpił arcymistrz szachowy Magnus Carlsen, który gra ze swoim sobowtórem. W spocie pojawia się również młody Ali walczący "z samym sobą". Zanim reklama pojawiła się w mediach Porsche poprosiło Alego i Carlsena by zaakceptowali scenariusz. Co więcej przy tworzeniu scen walki Ali'ego brał udział jeden z dawnych trenerów legendy boksu. Wszystko po to, by aktor, który dublował mistrza świata wagi ciężkiej wiernie odwzorowywał ruchy mistrza. Młody Ali został w reklamie stworzony dzięki najnowszym technikom komputerowym.

Przesłanie reklamy Porsche jest jasne - tylko nowe Porsche 911 jest w stanie pokonać "911". Zresztą zobaczcie sami:

Zobacz także:
REKLAMA