Porsche nie pojawi się w Detroit

Niemiecki producent poinformował, że nie pojawi się podczas przyszłorocznych targów motoryzacyjnych NASIAS w Detroit. Zamierza się skupić na dwóch innych imprezach. 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 239 470 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Przedstawiciele targów NAIAS poinformowali, że znali już wcześniej plany niemieckiej marki. W tym roku Porsche było obecne w Detroit, gdzie pokazywało odświeżone modele 911 Turbo i Turbo S. W przyszłym roku na halach zabraknie stoiska marki z Zuffenhausen. Po raz ostatni taka sytuacja miała miejsce w 2009 roku. Przez ostatnie sześć edycji Porsche było tam obecne.

REKLAMA

Niemiecka marka jest kolejną, która zdecydowała się zrezygnować z tej imprezy. W tym roku nie pojawili się tacy producenci jak Tesla, Mini, Jaguar Land Rover, przy czym potwierdzili swoją nieobecność również w przyszłym roku. Z kolei Aston Martin był wcześniej nieobecny, ale pojawił się w tym roku i będzie w przyszłym.

Zamiast imprezy w Detroit Porsche nastawia się na Nowy Jork i Los Angeles. Jednak, jak oceniają specjaliści, spośród trzech największych imprez motoryzacyjnych obywających się za oceanem, to właśnie w Detroit dzieje się najwięcej. W tym roku pojawiło się ponad 5 tys. dziennikarzy z całego świata i odbyło 61 premier.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA