[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Powrót Speedstera?

Eagle - brytyjska firma zajmująca się renowacją Jaguarów E-type zaprezentowała swoją koncepcję współczesnego Speedstera. Podczas Salon Privé - londyńskiego pokazu samochodów luksusowych zaprezentowano nową odsłonę tego auta, przygotowana na bazie oryginalnego Jaguara z 1966 roku.

Na bazie klasyka przygotowano zupełnie nowe auto, które nie tracąc charakteru oryginału, przystaje technologicznie do aut naszych czasów. Nowe zawieszenie, poprawione hamulce, współczesne opony - to elementy, które być może kłują w oczy ortodoksyjnych miłośników klasycznych Jaguarów, ale są niezbędne, patrząc na to co siedzi pod maską.

Specjaliści Eagle zamontowali tam sześciocylindrowy silnik Jaguara E-type o pojemności 4,7 litra, ale po modyfikacjach silnik ten legitymuje się mocą o połowę większą niż 50 lat temu. 300 KM mocy i 460 Nm momentu obrotowego pozwala na rozpędzenie ważącego niecałe 1100 kg kabrioletu do 280 km/h.

Póki co powstał jeden egzemplarz auta, prezentujący możliwości brytyjskiego tunera. Więcej o tym projekcie można przeczytać na jaguarspeedster.com

 

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 145 900 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij