Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Powrót TVR-a

TVR Sagaris TVR Sagaris

Spotkanie odbyło się na terenie fabryki w Lancashire w Anglii, której bramy ostatni kompletny TVR opuścił prawie dwa lata temu! Wtedy Smoleński obiecywał, że pod jego rządami znacznie wzrośnie sprzedaż oraz rozpocznie się eksport tych egzotycznych sportowych samochodów do USA i innych krajów.

Dowodem spełnienia jego obietnic jest Sagaris, model 2008. Od produkowanego wcześniej auta o tej samej nazwie różnią go aluminiowe, 5-ramienne obręcze w nowym wzorze, oraz zmieniona konsola środkowa z wbudowanym systemem nawigacji satelitarnej.

Kierownica umieszczona po lewej stronie może oznaczać, że wkrótce rozpocznie się sprzedaż tego auta za Oceanem. Cenę wyjściową ustalono na poziomie 85 000 euro. Oby tylko podczas przyśpieszania nie odlatywały poszczególne elementy karoserii, jak to do tej pory bywało.

Źródło: Informacja Mototarget

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Szkoda że zdjeli z produkcji T350 i Typhoona :-/
  ~Max, 2008-07-15 21:59:05
 • avatar
  zgłoś
  TVR - pojazdy, marzenie. Kawał prawdziwej, brytyjskiej roboty-tradycji. Nowy model będzie zapewne ostry jak chimera . . .
  ~zloty666, 2008-07-15 15:12:52
 • avatar
  zgłoś
  Należąca do rosyjskiego miliardera Nikołaja Smoleńskiego brytyjska firma TVR po dwóch latach stagnacji zaprezentowała wąskiej grupie zaproszonych gości i fanów marki nowy model.
  auto motor i sport, 2008-07-15 10:00:03
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij