Pożądane BMW 1M Coupe podkręcone do 451 KM

Jeżeli jesteście szczęśliwymi posiadaczami BMW 1M Coupe, ale zaczyna brakować wam mocy, udajcie się do OK-Chiptuning. Tam wiedzą, jak poprawić robotę po inżynierach z działu „M”.

fot. OK-Chiptuning
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 99 100 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

BMW 1M Coupe (nie mylić z M1) to jedno z bardziej ekscytujących aut, jakie w ostatnich latach dali nam Bawarczycy. Za jego wyjątkowością stoją nie tylko osiągi i świetnie prowadzenie, ale również magiczna otoczka niedostępności. Auto powstało w liczbie jedynie 6309 sztuk i dla fanów „beemek” to prawdziwa gratka. Już seryjnie nie było zawalidrogą, ale są jednak ludzie, którzy doszli do wniosku, że 340 KM to zdecydowanie za mało.

REKLAMA

Zespół z OK-Chiptuning z 3-litrowego, 6-rzędowego silnika wycisnęli imponujące 451 KM i 714 Nm! Taka moc w aucie niewiększym niż Volkswagen Golf musi zapewniać niespotykane osiągi. Niestety, tunerzy nie podają żadnych, nawet przybliżonych danych dotyczących przyśpieszenia czy też prędkości maksymalnej, która po zdjęciu elektronicznego „kagańca” powinna znacznie przekroczyć ustawione seryjnie 250 km/h. Jedno jest pewne – czas 4,9 s , którego standardowe BMW 1M potrzebowało na osiągnięcie pierwszej „setki” został odpowiednio skrócony w wydaniu egzemplarza przygotowanego przez OK-Chiptuning.

Na mechanicznych modyfikacjach jednak się nie skończyło. By wyróżnić tę bestię od innych, „zwykłych” 1M, tunerzy wyposażyli auto w zestaw 20-calowych felg, karbonowe lusterka, lotkę na klapie bagażnika, kierownicę M Performance i aluminiowe nakładki na pedały. 

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA