[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Poznań Motor Show 2016 - wszystko, co chcesz wiedzieć

Targi Poznań Motor Show 2016 cieszą się wciąż rosnącą popularnością i zaczynają dorastać rangą do tych europejskich. W tym roku swoją obecność potwierdziło kilkunastu producentów. Zobacz, jakie auta znajdziemy w halach wystawowych i jakie atrakcje przygotowali organizatorzy.

Poznań Motor Show 2016

Przez cztery dni (31.03-03.04) Poznań będzie motoryzacyjną stolicą Polski. Z roku na rok, producenci coraz chętniej pokazują się w poznańskich halach wystawowych, a wynika to z bardzo prostej przyczyny. Odwiedzających przybywa, w zeszłym roku było to 113 337 osób, o ponad 20 tys. więcej niż w 2014. Motor Show Poznań 2016 ma odwiedzić jeszcze więcej gości.

Targi w Poznaniu to nie tylko impreza samochodowa. Atrakcje przygotowano też dla fanów dwóch kółek, motocyklowych stuntów, czy caravaningu. Także "gadżeciarze" znajdą coś dla siebie na specjalnym stoisku z akcesoriami.

REKLAMA

Nie zabraknie także plebiscytów motoryzacyjnych, w pierwszym dniu targów rozdamy nagrody za nasz "Best Cars 2016". To ogólnoświatowy plebiscyt, w którym każdy z czytelników może zostać jurorem. Głosowanie odbywa się w 12 krajach Europy oraz w Chinach, Brazylii i Meksyku. Wybieramy najlepsze samochody spośród 364 modeli podzielonych na 11 klas. Będziemy także jurorami podczas "Motor Show Awards", gdzie polski dziennikarze motoryzacyjni będą wybierać swoich faworytów.

Redakcji "auto motor i sport" nie może ominąć tak ważna impreza, dlatego meldujemy się w hali........ Co znajdziecie na naszym stoisku? To oczywiście tajemnica, ale będzie się działo, oj będzie.

Impreza będzie trwała cztery dni. 31 marca zaplanowano dni prasowe. Będziemy wówczas na bieżąco wrzucać galerie oraz najświeższe informacje prosto z hal wystawowych. Od piątku 1 kwietnia hale będą już otwarte dla szerokiej publiczności. Drzwi zamykają się w niedzielę 3 kwietnia. Tu możesz sprawdzić ceny biletów.

Goście będą mogli zwiedzić cztery salony tematyczne (samochodowy, motocyklowy, caravaning, truck) i zobaczyć produkty 120 wystawców, rozmieszczonych w ośmiu halach. Radzimy wziąć wygodne buty, bo do obejścia jest aż 50 tys. m2 . Poniżej częściowa lista wystawców samochodowych, którzy pokażą swoje auta w Poznaniu. Lista będzie na bieżąco uzupełniana.

Zobacz również:
Motor Show Poznań 2019

Ruszyły targi Poznań Motor Show 2016. Relacjonujemy z hal wystawowych na żywo i na bieżąco będziemy przesyłać zdjęcia z najważniejszych motoryzacyjnych premier. Nie zabraknie też oczywiście pięknych hostess. Zapraszamy także na nasze stoisko, które mieści się w hali numer 3, na stoisku 10. Czeka tam na Was niesamowity Aston Martin V12 Vantage oklejonego przez studio Wilczynsky w barwy dywizjonu 303!


BMW M760Li

Stoisko Porsche

Stoisko Audi

Seat Ateca

VW Tiguan

Rolls-Royce Dawn

Fiat Tipo

Hyundai Elantra

Maserati Levante

Suzuki Baleno

Infiniti Q60

Hyundai Ioniq Hybrid

Mitsubishi eX Concept

Nissan NP300 Navara

Mitsubishi L200 Monster
     

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA