Poznań Motor Show 2017 – najważniejsze informacje

Jak co roku wiosną w Poznaniu czeka nas motoryzacyjne święto. Oto garść podstawowych informacji.

Poznań Motor Show 2017
Poznań Motor Show 2017

Targi Poznań Motor Show cieszą się wciąż rosnącą popularnością. To dziś największe targi motoryzacyjne w Polsce i czwarte w Europie. To obowiązkowe wydarzenie dla każdego pasjonata motoryzacji. W tym roku odbędą się w dniach 6-9 kwietnia.

Na terenie wystawowym Międzynarodowych Targów Poznańskich w tegorocznej edycji będzie można zwiedzić cztery salony:  samochodowy, motocyklowy, caravaningowy oraz ciężarowy.

Do odwiedzenia będzie 13 pawilonów wypełnionych po brzegi motoryzacyjnymi nowościami oraz tereny zewnętrzne, na których będą się odbywać m.in. pokazy stuntu czy offroadu. Radzimy wziąć wygodne buty, bo do obejścia jest aż 50 tys. m2.

Na imprezie nie zabraknie też nas – na naszym stoisku zaprezentujemy wyjątkowe auto pewnej cenionej włoskiej marki i wręczymy nagrodę w tegorocznej edycji plebiscytu Best Cars Peugeota 3008. Zapraszamy do hali nr 5. Będziemy także jurorami podczas "Motor Show Awards", gdzie polscy dziennikarze motoryzacyjni będą wybierać największe premiery tegorocznej edycji targów.

Impreza będzie trwała cztery dni. 6 kwietnia zaplanowano dzień prasowy. Będziemy wówczas na bieżąco wrzucać galerie oraz najświeższe informacje prosto z hal wystawowych. Od piątku 7 kwietnia hale będą już otwarte dla szerokiej publiczności. Drzwi zamykają się w niedzielę 9 kwietnia.

Zapraszamy do odwiedzenia wspólnego stoiska miesięczników Auto Motor i Sport oraz Motocykl, gdzie pojawi się mnóstwo atrakcji. Głównym bohaterem będzie Ferrari 488 GTB z wydechem Akrapovic. Oprócz tego będzie można zobaczyć opony Michelin Pilot Super Sport przeznaczone do aut sportowych. Odwiedzający mogą wziąć udział w konkursie organizowanym przez przedstawicielstwo turystyczyne Szwajcarii - główną nagrodą jest 5-dniowy wyjazd szlakiem Grand Tour. Na stoisku nie zabraknie głównej nagrody w plebiscycie Best Cars 2017 - Peugeota 3008, a także nagroda Best Bikes 2017, czyli motocykl BMW R NineT.

Oto ceny biletów:

6 kwietnia 2017 – Press Day


W przedsprzedaży – 100 zł

W kasach w dniu wydarzenia - 120 zł

7 kwietnia 2017 – piątek

W przedsprzedaży – 15 zł

W kasach w dniu wydarzenia - 20 zł

8 kwietnia 2017 – sobota

W przedsprzedaży – 23 zł

W kasach w dniu wydarzenia - 30 zł

9 kwietnia 2017 – niedziela

W przedsprzedaży – 18 zł

W kasach w dniu wydarzenia - 25 zł

Bilety rodzinne dostępne w kasach, w cenach biletów z przedsprzedaży danego dnia.

Dzieci do lat 3 wchodzą bezpłatnie

Zobaczcie jak wyglądały targi w ubiegłym roku:

REKLAMA
REKLAMA